Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek természetes hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek természetes hogy a párom elmegy minden hónapban nélkülem szórakozni?

Figyelt kérdés
A munkahelyén sokszor van összejövetel és oda mindig mindenki viszi a párját de az én párom sosem akarja hogy menjek. Ha a haverjával megy el akkor is egyedül akar lenni. Zavar hogy enegem ennyire semmibevesz.
2015. júl. 22. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán szégyell téged, vagy nem tud más nőkkel flörtölni. Mindenesetre sántít a dolog valahol.
2015. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy havonta egyszer elmegy valahova nélküled, szerintem természetes.

Ha a munkahelyi buliba mindenki viszi a párját (amit amúgy kétlek, valószínűleg csak te látod így, mert egy részük (!) viszi), akkor nyugodtan jelezd, hogy te szeretnél menni. Beszéljetek róla!

2015. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy én is mennék de azt mondta h inni akar és nem kocsival megy ezért nem tudunk hazamenni.

De velem meg sosem megy sehova, minden hétvégén otthon ülünk.

2015. júl. 22. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapjáraton természetes.


Viszont ha tényleg mindenki viszi a párját buliba, csak ő nem, az furcsa.


Ha a haverjával megy el...Persze, hogy egyedül akar lenni, nyilván kell a barátokkal töltött idő is.


19/L

2015. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!