Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért nem megy a társkeresés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem megy a társkeresés? Hogyan tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Kislányként évekig molesztáltak, az apám 15 éves koromig vert, aztán lelépett, 16 évesen majdnem megerőszakoltak, anyám pedig nem szeret. Ezek már önmagukban is nagyon mély nyomokat hagynak az emberben, így együtt viszont már képtelen vagyok megbirkózni ezekkel, egy életképtelen, degenerált lettem, meg akarok halni :'(((
2015. júl. 22. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt szerintem az a legkisebb probléma, hogy nem megy a társkeresés. Előbb ezt tényleg fel kellene dolgoznod. Keress fel egy szakembert, és ha van rá lehetőséged, költözz külön. Most mennyi idős vagy? Csak hogy tudjuk, mennyi ideje történt.
2015. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Estienne ***** válasza:
Húú, szívből sajnálom hogy ilyen dolgokat kellett átélned, de szerintem ehhez már profi kell hogy segítsen. Valami erre szakosodott pszichológus, mert ezt biztos nem egyszerű feldolgozni. :(
2015. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, voltam már több szakembernél, de nem tudtam beszélni az igazi érzéseimről, csak a felszínen szánkáztunk.

Még soha nem volt senkim, és már nem tudom elviselni, hogy hiába vágyom rá, nem tudok közel engedni magamhoz senkit :(

2015. júl. 22. 19:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként most fogok elköltözni, de rossz úgy elmenni, hogy rosszban vagyok anyával :((
2015. júl. 22. 19:31
 5/6 Estienne ***** válasza:

Az baj, lehet akkor olyan szakembert kell keresned akinek meg tudsz nyílni. De nekem ilyenről nincs tapasztalatom, elképzelni se tudom milyen lehet egy szobában ilyen dolgokról beszélgetni egy ismeretlennel.


Amíg senkinek nem tudsz megnyílni, addig sajnos nehéz lesz bárminemű kapcsolatot kialakítani. Ha írásban arctalanúl egyszerűbb, vannak "levelezős" pszichológusok is, bár hogy mennyire hatékonyak, erről megintcsak nincs tapasztalatom.

2015. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom, nagyon szomorú ami veled történt... De egy párkapcsolat tényleg nem segítene rajtad, ráadásul az esetedben egy szakítás pl. végleges is lehet. Talán ha lenne egy barátnőd, akivel mindent megbeszélhetsz, az segíthetne. Csak azt ne mondd kérlek, hogy meg akarsz halni, mert te is értékes ember vagy, és nem a te hibád, hogy megvertek, hogy kihasználtak, és hogy nem szerettek.
2015. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!