Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem vagyok boldog a kapcsolatomban de képtelen vagyok kilépni abból?

Figyelt kérdés
Nem ilyen egyszerű a dolog ahogy leírtam. 2 éve vagyunk együtt sok szép pillanatunk volt és most is sokszor van. De mégse érzem teljesnek a dolgot és képtelen vagyok véget vetni a kapcsolatnak. Szeretem a lányt, jól érzem magam vele de valami hiányzik ennyi. Sok a hiszti, meg a veszekedés és lehet ebbe fáradtam bele. Gyenge vagyok lépni bármit is. Se veled se nélküled dolog lett. Valahol hiszem, hogy helyre lehet hozni vagy nemtudom, de lehet csak becsapom magam. Én vagyok a fiú amúgy, 22 évesek vagyunk. Szóval képtelen vagyok eldobni magamtól de mellette sem az igazi. Nem tudom mit tegyek.
2015. júl. 23. 14:03
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Kapcsolatfüggő vagy.

Meg töketlen.

25/F

2015. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lesz így veled?
2015. júl. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz valamihez ami nem megy, de félsz attól,hogy rosszabb is lehet a jelenlegi helyzetednél,ezért vársz,hogy a másik fél hozza meg a döntést. Nem férfias hozzáállás....szedd össze Magad és őszintén vállald fel az érzéseidet. Az elején szar lesz, de legalább újra szabad leszel és végre előre felé fogsz nézni.

37F

2015. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Együtt is éltek?Nem szeretsz vele lenni? Közös programokat csináltok? Az kicsit talán összehozna titeket.
2015. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kapcsolat függő vagy!


Nekem is van egy ilyen lány ismerősöm, Ő úgy szokta amíg nincs biztos másik kialakuló kapcsolta amibe a szakítás után rögtön fejest ugorhat addig megtartja a jelenlegi kapcsolatot és csak akkor lép amikor van másik tuti.

2015. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!