Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon nem vagyok elég jó számára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem vagyok elég jó számára?

Figyelt kérdés
Regota ismerjuk egymast a parommal de 1 honapja vagyunk csak egyutt! Reggebben jobban ereztem vele magam mikor nem voltunk egy par, ugy erzem sokkal jobb volt akkor a kapcsolatunk! Mostanában nem igen keres nem hiv fel telefonon meg nem ir üzenetett, regebben szinte minden nap keresett! Sokkal több idot töltöttünk egyutt mint most! Ez elmult ket hétben szabadságon volt és hat nem talalkoztunk es en ezt nagyon furcsálom! Esetleg velem van a baj türelmetlen vagyok? Megprobaltam elmagyarazni neki hogy nekem szeretetre van szükségem es arra hogy kicsit több időt töltsünk együtt, de szerintem nem igen értette meg mit szeretenék! Félek attol hogykihasználja hogy elnéző ember vagyok! Nagyon szeretem, es nagyon fontos a szamomra nem akarok vele szakitani hanem inkabb javitani a kapcsolatunkon ! Mondta hogy enis fontos vagyok szamára devalahogy nem ezt érzem!
2015. júl. 23. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje,amire szán.Tehát a pasidnak nem vagy fontos.Innentől te döntöd el,hogy ez így jó-e neked.Én nem viselném el.
2015. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Regebben tepert utanad. Most mar becserkeszte a vadat, mar nem vagy szamara erdekes.
2015. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!