Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztire mi a legjobb megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztire mi a legjobb megoldás? Illetve erre a faj

Figyelt kérdés

21F és 20 L .

Én vagyok a férfi.

A párommal összevesztünk, kerek perec megmondta, hogy azért nem bízik bennem, és azért látja a rossz szándékot előbb mint a jót , mert sokszor lett átverve.

Ma azon vesztünk össze, hogy ő holnap jön haza, és megbeszéltük, hogy találkozunk. Mondta, hogy átjön ő, ne kelljen vezetnem. Mondtam, hogy megyek én, ne gyere ne fáradj. Erre az volt, hogy én nem akarom, hogy ő ide jöjjön. Kiakadtam, megmondtam, hogy elegem van abból hogy mindig minden rossz, amit csinálok.

Összevesztünk, nagyon csúnyán beszélt velem, hogy undorító g.c. vagyok, meg hogy nem akar velem lenni, meg hogy ő már nem akar velem aludni.


Ezt követően, kibékültünk, bocsánatot kért. Most felhivtam, hogy holnap akkor jöjjön, kimegyek érte, erre a válasz: Én már nem akarok menni, gyere te.


Mondtam neki, hogy ne csinálja már ezt, meg rinyáltam megint egy sort, aztán mondta, hogy megy, mert dolga van, mindjárt vissza hív. Erre mondtam, rendben heló.


Írt egy üzit :

Helo? nem is akarok találkozni, haza se megyek...



Komolyan, bármit mondok nem jó. Pedig jót akarok, és nem veszi észre.. És akkor neki áll feljebb, én menjek, és puncsoljak.. Mert ő sz.rik az egészbe.


Ezt hogy kezeljem?


2015. júl. 23. 19:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mit csináljál? Hát szerintem már semmit, ennek kb. vége.

DE mi az oka, hogy nem tudod elfogadni, ha ő javasol valamit?

Mert, ahogy olvasom, azzal kezdődött.

2015. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!