Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim megőrült? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megőrült? (Bővebben lennt).

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk nem zökkenő mentes de ilyen még nem fordult elő. Ma reggel egy kicsit összevesztünk ezért felöltöztetem ,hogy lemenjek egy közeli kávézóba reggeliért. Mikor megkérdezte hova megyek rám parancsolt ,hogy azonnal vegyem át a nadrágomat mert ebbe nem mehetek le az utcára azt mondta azért mert túl rövid. Először kinevettem,hogy ne szórakozzon velem ,nem mondhatja meg hogy mit vegyek fel. Szerintetek normális az ilyen vagy ez csak rosszabb lesz? A párom egyébként 23 éves.

18/L



2015. júl. 24. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az ő véleményére is kíváncsi lennék h mennyire volt rövid az a nadrág mert lehet h simán igaza van
2015. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vicc az hogy az a nadrág amit átvetetett velem az rövidebb volt :D
2015. júl. 24. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
rosszabb lesz...
2015. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de ez csak a kezdet, rosszabb lesz.

Persze, ha olyan nadrágról van szó, amiben kint van a fél feneked, akkor megértem az aggodalmát.

Rövidebb nadrágot vetetett fel veled? Mi ebben a logika? :D

2015. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Először kinevettem" - idáig okés a sztori....


ezek szerint mégis nadrágot cseréltél, tehát mégis megszabhatja neked mit vegyél fel.

Na, ez gáz.... csak ennyit akart megmutatni, hiszen a másik rövidebb, de hát az nem érdekes.

Csak az az érdekes, hogy majd ő megmondja, te pedig hunyászkodj meg.

3 év múlva rád fogja zárni az ajtót, ha elmegy otthonról, 5 év múlva meg rád is gyújtja, ha olyanja lesz.

2015. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így már más :D visszaszivom amit az előbb mondtam...

Ez semmi másra nem megy ki csak uralkodni akar rajtad. És igen rosszabb lesz, de nem kell feltétlen szakitani egyboől ha van kedved csatázni és te is kemény személyiségű nő vagy akkor probáld meg letörni a szarvát a csávónak. Hajrá, ne hagyd magad elnyomni ;)


/Első voltam./

2015. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!