Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy a pasim ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a pasim ne legyen irigy rám?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt ő 21 én meg 18 és tegnap mondta kicsit össze vesztünk és mondta h irigy rám mert neki nem ilyenek voltak a szülei mint nekem, hogy mindent magadnak, vele meg nem törődtek, 16 évesen dolgoznia kellett h legyen valami pénze és idegesíti, hogy nekem meg csak úgy adnak zsebpénzt.. Mondtam h nem tehetek róla, hogy neki olyanok voltak a szülei, de nagyon rosszul érzem magam ez miatt h irigykedik rám :(
2015. júl. 20. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Éreztessétek vele, hogy most már ő is a család része és hogy számíthat rád. Mást nem tudsz tenni.
2015. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én próbálnám de a szuleim mostanában nem igazán vannak oda érte.. Pedig az elején imádták, de most meg szerintuk nem szeret
2015. júl. 20. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:

21 éves.... már férfikor, ez a duma meg hát elég gyerekes.

(én meg 14 éves korom óta dolgozgattam, de nem vagyok irigy még a gazdagokra sem, nemhogy a kedvesemre... röhej)

2015. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na inkább szerintem örüljön! Ne rajtad töltse ki ezt hanem inkább a szülein!
2017. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De gáz... 21 éves, nem 12?
2017. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!