Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a páromat és miért nem izgulok fel úgy mint régen?

Figyelt kérdés

Ha ez számít, fogamzásgátlót szedek majdnem egy éve, és régen elég volt 2 percig puszilgatnia a nyakam, és átázott a nadrágom, most meg semmi... és nem akarom hogy azt higgye (vagy higyje??) hogy nem akarok összebújni vele, mert akarok, de már a szexet sem kívánom, pedig 2 hete nem voltunk együtt. Szeretem őt, semmi baj nincs vele, de ez nagyon zavar, nem akarom hogy rosszul érezze magát mert már nem izgulok fel:(

18L


2015. júl. 24. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló csinál ilyet, menj el a nőgyógyászhoz, hogy libidó problémákat csinált, ír fel másikat. Ha azzal se változik lehet nem neked való, mint védekezési forma. Sajna van ilyen.
2015. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
18 évesen én is így éreztem magam az adott kapcsolatomban. 2 éve voltunk együtt akkor, és azt hittem, ő az igazi, hát ezt is meg _kell_ oldani. Még két évig húztuk. Hiba volt. Ha egy 18 éves lány nem izgul fel néhány perc alatt a partnerére, ott gond van. Főleg a kapcsolattal. Nem biztos, hogy a konkrét partnerrel van a baj, de valahol elveszett a tűz, és nem vagytok 30 éves házasok, hogy ezen vesztegessétek a drága időtöket.
2015. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A gond nem csak a kapcsolatban keresendő. A fogamzásgátlók gyakori mellékhatása a libidócsökkenés. Ilyenkor másikat kell felíratni. Az ember különbséget tud tenni aközött, hogy azért nem izgul fel, mert már a háta közepére se kívánja az embert vagy egyszerűen nem megy és nem kívánja a szexet, pedig szereti a párját. A legjobb kérdés, egyáltalán nem vágysz szexre? Még önkielégítés formájában sem? Ha a hátad közepére se, akkor nem a kapcsolattal van probléma.
2015. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondogatják, hogy csökkentheti a libidót a fogamzásgátló, bár én nem tapasztaltam magamon. Viszont attól még nem egyforma az emberek szervezete. Aztán persze más okok is lehetnek. Te ismered a kapcsolatotokat.
2015. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Az osszes foggatlo gyogyszer ezt teszi.
2015. júl. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Én meg már tapasztaltam magamon, sőt, a hízást is ugyanolyan étrend mellett, mint amit a szedés előtt követtem. (igaz az durva étrend volt, gyógyszer előtt ha este 10-kor benyomtam egy pizzát egyáltalán nem látszott meg rajtam)


Tehát ha valaki nem tapasztalta magán örüljön, de ne mondjon olyat, hogy mondják, de hülyeség, mert nem csinál ilyet, hisz ő se tapasztalta.

2015. júl. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

"Tehát ha valaki nem tapasztalta magán örüljön, de ne mondjon olyat, hogy mondják, de hülyeség, mert nem csinál ilyet, hisz ő se tapasztalta." - Én nem mondtam, hogy hülyeség, de én nem tapasztaltam, viszont mások mondják, hogy tapasztalták, tehát az emberek szervezete eltérően reagál egyes szerekre. Remélem, így már érthető, ha nem, akkor szövegértés elégtelen.


Anyukám pl. kész kis listával mászkál orvoshoz, mi mindenre érzékeny, én nem, pedig a lánya vagyok. Nem vagyunk egyformák. No, meg a gyógyszerek sem egyformák. Szóval lehet, hogy aki negatív dolgokat tapasztalt, annak nem az a megfelelő gyógyszer, amit próbáltak, talán másikat kellene kipróbálni, mert lehet, hogy nem a fő alkotóelemmel van probléma, hanem valami adalékanyaggal, ami mondjuk más gyógyszerben nincs benne. Tessék verni az asztalt az orvosnál, ha valami nem jó, anyám is ezt csinálja, ha valami mellékhatást tapasztal, és kap jót, amivel nincs baj... Rengetegféle gyógyszer létezik...

2015. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!