Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az exemtől, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az exemtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én szakítottam vele vagy fél éve, és nagyon nehezen viselte, ma már ott tartok, h félek tőle, nehogy kárt tegyen akár magában, akár bennem, vagy a mostani barátomban. Megtudta, h járok vkivel és enyhén szólva kiakadt. Öngyilkos típus, és bármit kinézek belőle, akár még azt is, h meglesi a barátomat és rátámad.
2010. márc. 6. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
ha öngyilkos akar lenni akkor úgy kell neki. de hidd el ha egyszer már emos barátod volt akkor hiába áll úgy a dologhoz h öngyilkos akar lenni, nem fog az lenni. iylen az emo.
2010. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de másokat azért bánthat...
2010. márc. 6. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Csípem az ilyen srácokat. De most ezt komolyan mondom.
2010. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy emos nem bánt másokat. az még egy legyet se tudna megölni.
2010. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs vesztenvaliója az embernek, sok mindenre képes.
2010. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, sokáig féltem. Ahogy az idő halad, egyre kevésbé valsózínű hogy bármit tehet. Nekem eltelt 2 év, most már biztosan tudom, hogy nem fog bántani. Olyannyira nem, hogy múltkor volt itt a lakásban néhány cuccáért, mert erre járt. De azóta is többször bejött a munkahelyemre meglátogatni, beszélgetni. Az jó volt, ott tudtam hogy nem bánthat. Most már nem is fog, túl van rajtam, elkezdtek neki tetszeni más lányok.

De az első fél-1 évben én is nagyon féltem és féltettem a barátomat. Legyetek óvatosak, nem tudok mást mondani. Amúgy meg csúnya dolog, de jobb hogy megszabadultál tőle, az ilyen öngyilkosjelöltekkel pokol az élet, engem egyszer majdnem megölt, nem azért, akkor még nem csaltam meg, csak rossz napja volt, depis volt szegényke én meg vitázni mertem valamin vele.

2010. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de ő nem emos, és szerintem képes lenne másokat bántani.
2010. márc. 6. 13:24
 8/10 A kérdező kommentje:

13 24

ez nagyon durva! Az a baj, h azt mondja túl van rajtam, mégis ahogy reagált rá, h már mással járok nagyon megijesztett. Mást nem tudok, csak várni, h hátha nem csinál semmit.

2010. márc. 6. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem atmegy rajta csak atmegy szerintem ö csaak ezzel akar teged sakba tartani hogy ezzel ilyezget majd lenyukszik ha rajon hogy nincs ertelme nefigyelj ra eggyatalan aztan majd beleun
2010. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha patogni kezd hívok pár barátot és lekevertek neki pár pofont hogy észhez térjen.

Egyáltalán mért tartod a kapcsolatott egy lelkibeted depis gyerekkel. Jó meszire kerüld el.

2010. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!