Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki ennyire papucs azt tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ennyire papucs azt tényleg boldoggá teszi hogy lesi a párja minden kívánságát?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt. Amikor még csak randizgattunk tökéletes pasinak tűnt, aki romantikus, bármit megtenne értem. De tellik az idő, volt hogy heteket együtt töltöttünk szünetekbe, és azt veszem észre hogy ő magától semmit nem csinál azon kívül hogy ül a gép előtt. kb ha én nem szólok ő se szól. Óránként megkérdezi hogy szeretnék-e valamit csinálni, és bármit mondok ő azonnal ugrik. Persze jó hogy bármit megtenne értem, de amúgy általában más emberekkel is, szüleivel tesójával úgy viselkedik ahogy ők akarják eljátszik egy szerepet állandóan és fogalmam sincs hogy ki ő valójában, de a legjobban az idegesít hogy nem tudom hogy boldoggá teszem-e. Aki ennyire papucs az boldog attól hogy minden emberrel úgy viselkedik ahogy elvárják tőle? Egyszerűen nem tudom miért jó ez neki, és nem tudom hogy ha rám néz a mosolya mögött mi is van valójában.
2015. máj. 11. 15:29
 1/2 Interferencia ***** válasza:
Talán beszéld meg vele?
2015. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!