Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi is van? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Párom besokallt, a beszólogatásaim miatt. Jogosan. Azt mondta nem szeretné folytatni, ennek ellenére hétvégén együtt voltunk és úgy viselkedtünk mint általában, minden tökéletes volt, próbált a kedvemben járni. Ezek ellenére még mindig azt mondja, hogy ne folytassuk. Azért mentem el hozzájuk mert volt egy fix program, ami aztán elmaradt a rossz idő miatt.



Éjjel összebújva aludtunk, szexeltünk, kétszer is. Reggel ágyba hozta a reggelit, sétáltunk, ebédeltünk, beszélgettünk, csókolóztunk, összebújtunk, filmeztünk, együtt zuhanyoztunk.

Még is azt mondja, h szerinte nincs közös jövőnk ne folytassuk. Most abban maradtunk, hogy jövőhéten nem keressük egymást és meglátja de hogy nem ígér semmit mert szerinte ne.

Most akkor ez mi? Valaki így viselkedik ha szakítani akar? Még azt is mondta, h szeret. Vigasztalt amikor elsírtam magam.

,Most mire számítsak? Most miért volt velem ilyen ha már nem akarja? Sőt délelőtt mondtam Neki, hogy hazajövök mert nem jött össze a program, azt mondta maradjak estig ha már eljöttem. Segítsetek..:( számítsak a legrosszabra?


2015. júl. 26. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:

valaki beszólogat a párjának ha nem akar szakítani?


attól, hogy nincs közös jövőtök, még lehet kedves, törődhet veled, sőt szerethet is. csak ő máshogy gondolkodik, és nem akarja elpazarolni az idejét egy kapcsolatra ami nem működik.

2015. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez azért nem így működik. Ha valakivel valójában szakítani akarok, akkor azzal nem viselkedem így, mert tudom, hogy azzal csak fájdítanám a szívét.
2015. júl. 26. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
neki is kell törődés, ugyanúgy :D ráadásul te sem foglalkoztál azzal, hogy ő mit érez. van olyan ember aki józanabbul gondolkodik mint mások, és nem vakítja el hogy most épp szerelmes
2015. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legalább bocsánatot kértél tőle a "beszólogatásaid" miatt? Amúgy igen, létezik olyan, hogy egy pár szeretben válik el. Talán ez a legfájdalmasabb.
2015. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
DE a szünet után mire számíthatok? Igen kértem bocsánatot, persze, hogy kértem :( megígértem, hogy teszek ezen rossz tulajdonságom ellen.
2015. júl. 26. 23:39
 6/10 anonim ***** válasza:

"Most abban maradtunk, hogy jövőhéten nem keressük egymást és meglátja de hogy nem ígér semmit mert szerinte ne. "


erre számíts. valószínűleg átgondolta már párszor.

2015. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval próbáljam elfelejteni? Mondta, hogy szeret! :(
2015. júl. 26. 23:45
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: Mondd el neki, mennyire szereted, és várj. Sajnos már az ő kezében a döntés. Lehet hogy még nincs veszve minden.
2015. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondtam Neki, bármit megtennék,legalább 1 hónapot adjon, h bebizonyítsam, h változom. :( annyira rossz, várni és vvárni, 1 év alatt, sosem volt olyan nap, hogy ne beszéltünk volna! 365 ből 365 öt beszéltünk és most ezt, hogy bírom ki?! és Ő ?! :(
2015. júl. 26. 23:56
 10/10 anonim ***** válasza:
maradj már itt segíteni = ha már eljöttél még utoljára dugjunk már
2015. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!