Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti elhagynátok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elhagynátok a barátnőtöket ezért vagy mit tennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy 1 betegség miatt majdnem az össze haja kihullott és ezért parókát kellene hordania.... ti mit szólnátok ehhez? Nem zavarna titeket vagy elhagynátok? Korotokat is tüntessétek fel, köszi!
2010. márc. 6. 18:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ez mindenképp szemétség lenne.:( Kitartás!
2010. márc. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Úh. Azért ez komoly dolog. Jóllehet, most sokan beírják, hogy nem hagynák el, meg kitartanának mellette, meg micsoda szemétség... De ha valóban ilyen helyzetbe kerülnének? Akkor is így gondolnák? Akkor sem lenne más?

Én az ilyenektől mindig félek. Mondani sokmindent könnyű. De aszerint cselekedni nem biztos.

Ha én most megkérdezném a páromat, hogy mit tenne ilyen helyzetben, biztos ő is azt mondaná, hogy kitartana mellettem. De nem tudom, ha tényleg bekövetkezne egy ilyen szerencsétlenség, akkor mi történne... 1-2 héttel, hónappal, neadj'Isten évvel később...

Értitek?

Azért remélem - kedves kérdező - hogy a hajad újra a régi lesz, és a párod is melletted marad!

Sok kitartást!


ja és még annyit: egy pasit meg lehet szokni kopaszon is, de egy lány mit tehet, ha elveszíti az összes haját?

Senkinek nem kívánom, hogy ilyet átéljen. Se egyik, se másik oldalról.

L23

2010. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!