Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy a barátja nem akarja hogy találkozunk?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm akivel a héten találkoztunk volna lemondta a beszélgetést, mert a pasija "húzta a száját" amikor meghallotta hogy egy másik férfival szeretne találkozni.


Nekem eszem ágában sincs ráhajtani, és őszintén szólva fura ezt látnom. Már több mint egy éve vannak együtt a legnagyobb szerelemben, nekem ez úgy tűnik mintha a srác nem bízna a barátnőjében(aki egyébként egy nagyon korrekt és megbízható lány)


Ti mit gondoltok?


2015. júl. 27. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mi baj van abban, ha beszélgettek, a srác túlságosan is féltékeny. De azt már eleve megette a fene, ha a kapcsolatban az egyik megmondja a másiknak, hogy kivel mit csináljon.

Én nem mondtam volna le, a barátomnak szóltam volna, hogy találkozok egy ISMERŐSÖMMEL és BESZÉLGETNI fogunk, aztán ennyi.

2015. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is nagy marhaság beleszólni, hogy a párunk kivel találkozhat. felnőtt ember, azt csinál, amit akar.
2015. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked a lánnyal a barátságod, próbálj leszervezni egy találkozót hármasban, vagy ha van barátnőd, négyesben, hogy megismerjen a srác. Van aki egyszerűen csak nem tudja elképzelni, hogy fiú-lány között lehet barátság, de talán ha lát titeket együtt, elhiszi, hogy nem lenne semmi. Talán még össze is haverkodtok annyira, hogy hármasban is jól ellegyetek és max azért legyen morcos, hogy ő miért nem mehet veletek, amikor ő is bír téged.


Ha viszont a srác csalja, vagy csalt már korábban valakit, akkor esélyed sincs meggyőzni, mert azok az emberek általában betegesen féltékenyek... Van nem egy ilyen az ismeretségi körben, és borzasztóak. A lakótársam legjobb barátnője pl a lakótársamhoz nem jöhet át!!! És a pasi csalta meg, a lány sose ment félre. És ez tök gyakori sajnos...


Amúgy nem jogos megmondani, hogy nem találkozhatsz ezzel azzal. De ha itt a srácnak csak rosszul esett és a csaj nem akarta megbántani, mert éppen ez az bajuk van amúgy is, akkor jogos, majd találkoztok pár hét múlva ha rendbejött a helyzet. Ha nem ez van, az gáz.

2015. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És még a lány kezdte el védeni hogy megérti, mert ő sem örülne ha más lányokkal találkozna.


Én azt gondolom hogyha nem bízol a párodban akkor nem érdemes vele lenned. Olyan nincs hogy picit nem bízol, mint ahogyan nem lehetsz félig terhes.

2015. júl. 28. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!