Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsen valaki! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Giliszta88 kérdése:

Segítsen valaki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjemmel 5éve vagyunk együtt. Van egy kisbabánk is már. A gond az,h rengeteget veszekszünk. Ő mindenen felkapja a vizet. Olyan,mintha engem nézne dilisnek, pedig ő az aki egyik nap így másik nap úgy mondja a dolgokat.nem tudom már hogy mihez igazodjak.ordít velem mindenért, mintha én lennék a hibás a hátráltató az életében.de azt mondja szeret minket.nem merek önálló döntéseket hozni, mert félek tőle.ő viszont gyereknek tart e miatt.minden idegesíti,mióta megvan a kicsi csak feszültség van itthon.Nagyon kimerültem már.és kezdem elhinni miatta,h tényleg én zavarodtam meg.gyomor görcsöm van minden nap. Rengetegszer megbeszéltük már a dolgokat...
2015. júl. 28. 08:53
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:
77%

tudom, h eső után köpönyeg de én egy ilyen féregnek biztos, hogy nem szültem volna. Úgy bírom, mikor cki azt mondja, hogy szereti a másikat, de közben defacto tönkreteszi.

Azért ilyenkor megkérdezném mkét felet, hogy szerintetek mi a szerelem és a szeretet? Az szeretet, mikor b*szogatom a másikat mindenért? Az szeretet mikor az önbizalmát, önbecsülését a földdel teszem egyenlővé? Az szeretet, mikor a másik nem tud mellettem önmaga lenni, nem tud velem őszinte lenni, fél tőlem? Sztetek EZ szeretet?

2015. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, én biztos vok benne,h szeretem és nem is tudok ránézni másra. De ezen már én is elgondolkoztam, h ő szeret e.megterhelő minden nap már. Egy nyomorult lettem mellette,már csak a remény él bennem,h jobb lesz. Nem tudom mit tegyek.
2015. júl. 28. 09:10
 3/14 Költőnő? ***** válasza:
hát csak a puszta reménytől nem fog változni semmi. Meg az is a baj, h változtatni is csak KÖZÖSEN lehet és érdemes változtatni a dolgokon. Ha ez a részéről nincs meg, ez az akarat, akkor már most felejtsd el, hogy valaha jobb lesz
2015. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó világrengető ordibálás után leültünk beszélni, minden apróságot elmondtunk megbeszéltünk.rendszert Viszünk az életünkbe,megegyeztünk ki miben tud segíteni a másiknak.csak ez még olyan friss, h nem tudom fog e működni.és az is baj,h már kiégettnek érzem magam.egy nullának
2015. júl. 28. 09:22
 5/14 Költőnő? ***** válasza:
hát erre így viszont nem tudok mit mondani, neked kell érezni, hogy van-e értelme, vissza lehet-e még hozni a dolgokat vagy sem. Mindenesetre, ha már megbeszéltétek, akkor nyilván próbáljátok meg és adjatok bele apait, anyait. Ez az utolsó amit még meg tudtok tenni. De ha már csináljátok, akkor csináljátok jól, rendesen és mindent beleadva.
2015. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Adj még egy kis időt magatoknak, hogy a megbeszélés után változik e valami. Amikor újra elkezdene a férjed cseszegetni, emlékeztesd rá, hogy miben egyeztetek meg. Pl: Szívem, mit is beszéltünk meg a múltkor..?

A másik dolog, hogy a döntéseket igen is együtt hozzátok meg, ne az legyen hogy a férjed dönt mindenben.Legyen határozott véleményed mindenről és érvényesítsd az akaratodat te is, ne csak rábólints mindenre.

Nem mersz döntéseket hozni? Mitől félsz tulajdonképpen? Hogy hibás döntést hozol valamiben is? És? Mindenki hoz jó és rossz döntéseket élete során, ettől még nem dől össze a világ, ebből tanulunk.Ne hagyj a férjed "vállán" mindent, mert úgy érezheti, hogy csak neki kell felelősséget vállalnia mindenért és ez egy idő után nyomasztó lehet. Érezze, hogy nincs egyedül, mellette állsz.

Ettől függetlenül a viselkedését nem minősítem... Ezt nem így kellett volna neki tálalni és a napjaidat/idegeidet tönkretenni.

Tényleg adj egy kis időt magatoknak, próbálj meg te is egy két dolgon változtatni és majd meglátod. Ha pozitív irányban változik a kapcsolatotok az jó, ha meg mégsem, akkor legalább megpróbáltad.

Próbálj meg nem idegeskedni,mert az neked és a kisbabádnak is árt!

Nincs melletted, szülő, rokon, barát akivel ezt meg tudnád beszélni? Aki melletted áll?

2015. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hagyok a férjem vállán mindent.én intézek el minden olyan dolgot ami neki fontos,csak alapvető dolgokban nem tudok dönteni mert ordít velem mindenért. Értem ezt olyanra pl,ha nekem kellene vmi nem merem megvenni míg nem kérdezem meg h lehet e.adok időd,és mindent megteszek, csak a kicsi elveszi minden erőmet,és erre is azt mondja h mióta megszületett nem vok toppon. Szex se úgy megy nekem mint előtte és ezért is ordít velem, ahelyett h szépen mondaná. Nem szeretem és kezelni se tudom a stressz helyzetet. De én oda fogom tenni magam. A rokonok azt mondják hagyjam ott.
2015. júl. 28. 10:00
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem ez nem lenne élet, vállnék
2015. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem milyen munkakörben dolgozik a férjed?

Amikor este hazaérkezik a munkából az első dolga miután kinyitja az ajtót, hogy ordít Veled? Foglalkozik a gyerekkel? Veszi a fáradságot, hogy elvigyen Titeket otthonról, vagy csak hazamegy és elfekszik?

37F

2015. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Felkészültetek ti ennek a gyereknek a fogadására? Tudtátok, vagy legalább sejtettétek, hogy ez mivel jár? Belegondoltatok, hogy a gyerek születése után már semmi nem lesz ugyan olyan, mint előtte volt? Tudtátok előre, hogy egy kisbabával egy nő "nincs topon"? Belegondoltatok mindebbe, mielőtt eldöntöttétek, hogy gyereket vállaltok?
2015. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!