Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen! Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! Már nem bírom. (? )

Figyelt kérdés
karácsony elött 2nappal elhunyt a barátom,akivel 2 és fél éve voltam együtt.Nekem nincs már..csak ő volt.Nem tudok/tudtam karácsonyozni,haza is kellet jönnöm a vendégségből,mert rosszul lettem.Nem tudok másra gondolni.Nem igaz,hogy pont most.Suli másfél hét múlva kezdődik akkor is depis leszek.Rajtakívül egy pasim se volt,ő volt az egyetlen,legelső barátom.Van barátnőm,de ő nem helyettesíti.És most együtt lennénk,mert most karácosnyoznánk együtt.:((((( Depisvagyok,és már kórházba is voltam.Kérlek titeket segítsetek,mert ez így nem fog menni..

#depisvagyok
2014. dec. 26. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
privatban beszelgethetunk errol , szivesen segitek! 16/l
2014. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jobbulást! Ebben nem sokat tudunk segíteni sajnos. :(
2014. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia. Hány éves vagy? Mi történt a barátoddal? Privátba írhatsz, beszélgetek veled, ha szeretnéd.
2014. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 RRR ***** válasza:

találj valamit ami leköt ..bármit

sportot,internetes játékot ,,,,,,akármit

jó volna,ha fizikailag és lelkileg is leterhelne

2014. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én elgondolkodnék azon, hogy kit is siratok. A páromat, vagy magamat. Mert ez nem más, mint önmagad sajnáltatása.
2014. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös nem vagy tisztában mindennel .
2014. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom a történteket. Sajnos nem igazán tudok segíteni de ha gondolod nyugodtan írhatsz.
2014. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez az önmagad sajnáltatása hülyeség... nem önmagát sajnáltatja, de ez kinek lenne jó? Ki nem lenne maga alatt, ha elveszt egy ilyen fontos embert, örökre...
2014. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jajj ugy sajnálom...:(( elhiszem hogy ez most fáj és legszivesebben meghalnál...!! sajnos ebbe nem tudunk segiteni neked...!! kitartást...!!:((
2014. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem akarok nélküle élni...
2014. dec. 26. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!