Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a szex miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a szex miatt nehogy szét menjünk? 22/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 3 éve van barátom és szeretjük is egymást de mostanában már nincs az a nagy lamúr hanem csak olyan takarékon ég az egész, a szexet is beleértve.

Beszélgettünk tegnap erről és mondta hogy valamin változtatni kéne de nem tudja min, érzem és látom rajta hogy ,,bele fáradt" a kapcsolatba vagy nem is tudom... a szex is olyan kis langyos dolog neki. Már sok mindent kipróbáltunk, de most tanácstalan vagyok. Mit tegyek?


2010. márc. 6. 19:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még mielőtt valaki azt mondaná, nincs neki másik nője, nem csal meg!!! Mindent megbeszélünk.
2010. márc. 6. 19:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Előbb-útóbb szerintem (majdnem) minden párkapcsolatra ez vár sajnos. :-( Szerintem csináljatok olyan dolgokat, amiket eddig még sosem. Szexben is próbáljatok ki új dolgokat. Ennyit tudok mondani. (Keri)
2010. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáljatok valamit újítani a szexben! Egyébként lehet hogy kéne egy kis szünetet tartanotok, és akkor rendezni, hogy mit szeretnétek a továbbiakban egymástól.
2010. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

itt nem a sexel van a probléma...ha ezt gondolod már régen veszett az ügy...22 évesen kicsit jobban is belegondolhatnál! a sex miatt szétmenni??? azt inkább az érzelmek hiánya miatt szoktak...(vagy csalódás) de ahogy azt lefestetted ezzel semmi probléma!

egy sztem nayg igazság(nem cask sztem): a szerelem nem tart örökké! ezt jobb ha elhiszed! vagyis tart cask átalakul! a szerelem nem örökké az a vad vágyaktól pezsgő szerelem! hanem egy idő után ÁTALAkul egyfajtam SZERETETTÉ! ami szerelmen alapul! de egy vonzódássá kötődéssé, SZERETETTÉ alakul!

és ameddig ezt érzed addig nincs probléma!!! ne a sexben keresd a megoldást! a sex egy kapcsolatnak csak(bár fontos) de melléktereméke! ami a fontos az az érzések!

remélem tudtam segíteni

2010. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy az érzelmekkel van a gond, de attól még a szex múködhetne nem? Mert nem működik... :(
2010. márc. 6. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a baj a társadalommal, hogy elhitetik a fiatalokkal, hogy egy kapcsolat alapja a szex, és ha az nem megy tökéletesen, akkor lehet is szakítani, mert nem illetek össze... Szerintem ne tegyél semmit, szexeljetek amikor igazán kedvetek van, lehet, hogy kevesebbet fogtok, de az legalább jó lesz, és nem "langyi".
2010. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem szex terén is kéne nektek egy kis szünet. Mondjuk egy jó ideig, pár nap/hét ne legyen szex. Vagy menjetek vissza "kezdő szintre", tehát simogatás, petting, összebújás egy filmnézés alatt. Kicsit fel kell éleszteni a tüzet. Nem biztos, h attól lesz jobb, ha belevesztek mindenféle őrültségeket.

Mi lenne, ha úgy csinálnátok, mint az elején? Újra randizgatni, újra várni a másik smsét, újra felfedezni egymást, újra esetlenül beülni egy kávézóba?

2010. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz tetszett! :) Izgi.
2010. márc. 6. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmondom a saját esetem: 1,5 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon jó kapcsolat, boldogok vagyunk, remek a szexuális életünk, de már nincs akkora zizegés egy találka miatt. Szóval volt ezen az oldalon egy kérdés, h hogyan kell csókolózni. És elgondolkodtam azon, h alig csókolózunk már. Tulajdonképpen csak megcsókolgatjuk egymás száját pár másodpercig. Ezt neki is elmondtam, és egyetértett velem. Megcsókolt. De úgy, mint az elején! Én újra beleszerettem!! Azóta is csak arra gondolok, és alig várom, h újra megcsókoljon ÚGY!

Ezt csak arra példa, h néha egy apróság is elég, h fellobbantsa az érzelmeket! Nem kell mindig nagy dolgokra gondolni! 24/L (Azt had ne mondjam, h mekkorát szeretkeztünk a vad csókolózás után!)

2010. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!