Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet, undorodik talán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet, undorodik talán?

Figyelt kérdés

A barátommal már több mint egy éve vagyunk együtt. Elég hullámvölgyes volt ez az egy év. De ebbe részletesen nem akarok belemenni,esetleg ha valaki kíváncsi privátba megírom.


Egy probléma a sok közül, mint pl az ,hogy nem csókol meg. A kapcsolatunk elején ment a dolog, de aztán Ő leszokott róla, természetesen rákérdeztem ,hogy miért nem ? Erre egyszer az volt a válasza, hogy bajszos vagyok és én szúrom őt. Ez egyrészt nagyon rosszul esett, másrészt minden lánynak vannak szőrpihéi , főleg ,hogy én szerencsére egyáltalán nem is vagyok erős szőrzetű. Másrészt ,senki se tette még szóvá. És így annyira eltűnt az életünkből hogy, sex közben sem. Ami mondhatunk másik problémának a sok közül hogy , ezt nem is lehetne szeretkezésnek hívni, csak dogunk. Aztán kénytelen voltam elfogadni, de mivel nekem hiányzik ez az alapvető gesztus , így még egyszer rákérdeztem, hogy mi az oka annak, hogy nem csókol meg, erre teljesen eltérő választ adott mint azelőtt, azt mondta, hogy azért mert Ő már nem tini 16 éves ,hogy folyton egymás szájában legyünk... de a poén az hogy még szájra puszit se ad, max akkor ha találkozunk és ha elbúcsúzunk . Nem tudom mi az a dolog amiért ennyire nem igényli ? Sajnos én már nem tudok ésszerű választ adni erre.

A párom 24éves, én pedig 22.


2015. júl. 28. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mit szeretsz ebben a fiúban? Miért élsz vele kapcsolatban? Úgy tűnik, kevés közötök van egymáshoz.
2015. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én erre tudok egy elég egyszerű és magától értetődő választ. Már nem szeret és megcsal. Azért néha még szexel veled, de kicsi jelét sem mutatja a romantikának, mert azt már másik csaj kapja meg. Sok példát fel tudnék sorolni hasonló esetekre, szóval nem csak tippeltem, persze lehet más is de azért ez is valószínű.
2015. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nem mondod :D ***** válasza:
Szerintem is megcsal. Ne már, milyen az, hogy nem csókol meg? Én kipróbálnám azt, hogy egyáltalán nem fekszem le vele. Lásd, hogyan reagálja le. Ha elfogadja, akkor ott krv@nagy gáz van...
2015. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, ne keverd a sz.rt, azért mert téged megcsaltak, nem biztos, hogy a kérdezővel is ez a helyzet. Szemét, és aljas dolog ilyen választ adni!


Kérdező, biztos szeret még a párod, de a férfiaknál ez úgy van, hogy a szerelem, hódítás korai szakaszában működik ez, amikor még a "becserkészési" folyamat tart.

Én is észrevettem sok barátnőmön ezt, hogy igénylik ugyanígy a csókot, és néha elég zavaró volt már ez nekem, de persze, tudom a nők másként működnek, és persze, hogy megtesz ilyenkor mindent az ember.

Az is lehet, valami sértődöttség van a párodban, és nem beszél róla, és így büntet. Beszélni kell, hidd el, szeret téged, csak nem jó a kommunikáció.

Csak ügyesen!

2015. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
miért nem szeded le a bajszod? lehet hogy nem tették szóvá, de én is látom sok nőn, aztán mégse megyek oda (kivéve a legeslegjobb barátaimhoz) hogy hé bajszod van.
2015. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En is epilslom az arcom a kis szoke szorok miatt. Kulonben szoke pihe bajszom lenne.

Amugy meg a baratod feltunoen nem szeret es lefokozott szeretove. Rugd ki! A bajszod meg fuggetlenul tole szedd le. Azt n em szeretik a pasik. Ezt en is tapasztaltam.

2015. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amiota leszolt ,hogy bajszos vagyok , azota leszedem.
2015. júl. 28. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:

nálunk is hasonló a dolog elején sok csók volt most a találkozásnál szájrapuszi a max

én egyáltalán nem igénylem amíg ez volt a legtöbb amit ki lehetett hozni a kapcsolatból addig jobb volt mint a semmi

de mióta szex is van ez nagy visszalépés nekem és nem is erőltetem a dolgot

ez olyan nekem mintha vennék egy Ferrarit de azért hobbiból továbbra is Trabanttal járnék legtöbbször, tök hülyeség

2015. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nem mondod :D ***** válasza:
#4 Azt te sem gondolhatod komolyan, hogy normális amit a pasija csinál! S mi az, hogy szex közben sem csókolja meg?? Akkor simán kielégíti a saját igényeit és leszarja a másikat.....
2015. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!