Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dűlőre jutni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dűlőre jutni az érzéseimmel. Mit tennétek? Talán a barátok befolyásolnak vagy a többi gondommal mosódik össze?

Figyelt kérdés
Szóval hosszabb ideje van barátom,ő nekem az első komoly( "úgy is"). Hullámzó kapcsolatunk van, egyszer fent egyszer lent. Sokszor kritizál pl. túl vastag a vádlim,nem áll jól a szemüvegem, de mellette sokat mondja,hogy szeret. Volt nemrég egy veszekedés,ahol dobálózott azzal,hogy úgy mondjak ilyeneket neki,hogy elhagyhat ezért. Azóta úgy érzem változott bennem valami az érzelmeim terén. Barátoknak elmondtam, kiöntöttem a lelkem. Ő azóta jóval kedvesebb,s bizonygatja,hogy szeret,de el is várja,hogy én mondjam,mutassam stb. Nem tudom mit tegyek,merre lépjek, érzek iránta még szerintem,de magam sem tudom,hogy ez mennyire olyan mint azelőtt.

2015. máj. 29. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennek már vége.
2015. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"pl. túl vastag a vádlim, nem áll jól a szemüvegem"

Azért ez számomra túlzás lenne, ne kritizáljon. Építőt elfogadok, de ez nem építő, ez romboló. A vádlid vastagságán nem olyan könnyű változtatni, a szemüveg előfordulhat, de tudjuk, hogy nem egy zokni ára a szemüveg. Ráadásul nem biztos, hogy az általa javasolt neked is tetszene.


Neki van pocakja? Stb., biztos rajta is lehetne "fogást" találni.

2015. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!