Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitséget szeretnék mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséget szeretnék mert bizonytalan vagyok!?

Figyelt kérdés
3honapja vagyok együtt barátommal németbe dolgozik és olyaan nehezen birom nélküle jol megvagyunk mikor velem van elhalmoz ajándékkal meg minden most 3 hetet volt itthon. De vasárnap kiment este megirta h kiért és azóta semmit nem hallottam rola 2 honapra ment ki mikor elváltunk azt mondta szeptemberben jön értem de félek h miért nem ir h nem e talált jobb csajt v vmi nem akarok elveszteni! szerintetek? és csak értelmes válaszokat szeretnék
2015. júl. 28. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kicsit bízz benne. Én 2012 óta járok ki. Nem a kinti csajokra kell féltékenynek lenni. Ott a srácoknak munka,meg egyebek mellett,se kedvük,se idejük nincs csajozni. Bár azért vannak kivételek,de akiknek van párjuk,odakint nem foglalkoznak ilyenekkel. Tudod,az auszlanderekre nem nagyon buknak a kinti betelepült csajok.Se az igazi németek.Bízz benne. Nincs semmi baj.
2015. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

itthon meg nem csajozik mert végig velem van

igaz néha megjegyzi hogy ezt meg azt egyszer meghuzná de többre nem valók

2015. júl. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!