Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem hív meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem hív meg a barátjaival való házibuliba?

Figyelt kérdés

Mindig megadom neki a kellő magányt, nem szoktam rámászni meg nyaggatni semmivel, de tök rosszul esik hogy az egyik haverjánál lesz összejövetel és meg sem kérdezte, hogy volna-e kedvem menni.

Normális, hogy így érzek vagy csak felfújom a dolgot?


2015. júl. 28. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

az ilyen fajta bulik nem barátnőnek való helyek :D vagy pedig simán csak szeretné jól is érezni magát


a legjobb bulik mindig azok ahol nincs ott a barátnő,igazán felszabadultan lehet iszákolni és nem az ölelkezés megy amitől rosszul leszek ellenben a vodkától pl

2015. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam, ha nekem faj valami, akkor fajjon neki is. Mivel engem nrm hivnak hazibuliba, igy , hogy at tudja erezni a fsjdalmam, kap egy-ket gyomrost. :) Tudod, a pasik nem szeretik, ha egy no nyavalyog... Kemenyen uss oda. Akkor nem te leszel a kus nyafogos, raakaszkodos harpia, ah az elozo pasi is irta. Ha beszelsz a serelmeidrol, hatpia vagy, ha behuzol neki parat, akkor meg alomno, aki semmiert se nyafog. N
2015. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jééé én meg próbáltam elhívni házibuliba a csajt akivel alakulna mégsem jött, bekamuzta , hogy nem társasági ember közben láttam a képeket az iszogatásról nem 1-2en voltak a képen amire meg elment, furcsa dolgok ezek.
2015. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1.: velem is lehet iszákolni és mások előtt sosem szoktam rámászni, pont ő az, aki mások előtt is csókolgat meg simogat...
2015. júl. 28. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:

az alakulna meg a barátnőd,az ég és föld :D

de ezek szerint nem úgy alakul


a 2es noname meg miről ír kajak ?:,D ez mi?! nem tudtam értelmezni :,D szét vagy gyerek rendesen.

2015. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsővel nagyon nem értek egyet. Egy jó párkapcsolatban szeretünk együtt lenni valakivel, azaz a barátnő az a legjobb barát is egyben.

A másodikat sem támogatnám, habár érzem a viccet (azt hiszem?), de az erőszak nem megoldás. Az, hogy kimutatod az érzelmeid, nem tesz nyafogós, ráakaszkodó hárpiává, a szerelmed előtt biztos nem.


A normális relatív fogalom. Maradjunk annyiban, hogy érthető reakció. Elmondtad neki ezt? Ez a legfontosabb. Közöld vele, hogy mit érzel, nem gondolatolvasó.

Ha ezek után elhív, akkor kérdezd meg, hogy eddig miért nem jutott eszébe. Lehet valami ártatlan indok is, de jegyezd föl, hogy máskor ne bántódj meg, ne szekáld miatta. Néha elég egy kedves kis emlékeztető, lehet nem szándékosan csinálja ezt veled.

Ha leráz, akkor pedig jó lenne tudni, hogy miért nem szeretné, hogy ott legyél. Szerintem természetes a felajánlás. Ha nem egy személyes baráti beszélgetésről van szó, hanem egy buliról, akkor joggal sérelmezheted. Főleg, ha felvállal mások előtt, te viszont nem hozod kényes helyzetbe - ahogy írod.

Persze mindenkinek másak a társas igényei, de a független emberek is kötődnek, ha szerelemről van szó. Tapasztalatból beszélek, mert barátom nagyon karizmatikus, "mindenki barátja", társaság lelke, én pedig szeretem az időm 90%-át egyedül tölteni, mégis 0-24 együtt vagyunk, ha tehetjük.

Megadod neki a kellő magányt, ezért itt valami más probléma húzódhat meg a háttérben. Nem rosszból mondom, de lehet nem szeret annyira. Beszéljétek meg! :)

2015. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!