Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom nélkülem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom nélkülem szeretne elmenni egy házibuliba?

Figyelt kérdés
Még csütörtökön mondta, hogy ma este lesz egy házibuli, ahová a barátnőivel elmegy. Engem meg se hívott. MEgkérdeztem mehetek-e ő meg azt mondta,h "ez egy csajos este lenne" értem én,h a barátaival is szeretne lógni, de akkor aludjanak valamelyiküknél. Minek megy bulizni? Ez azért fura nem?

2014. szept. 27. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért fura? Az, hogy együtt vagytok, az nem jelenti azt, hogy össze vagytok nőve, és a barátaival már nem csinálhat külön programot!


Kívánj neki jó szórakozást, te meg menj el a haverokkal sörözni!

2014. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, a te viselkedésed, bocsi, de az a fura. Mi abban a gond, ha elmegy a barátnőivel együtt bulizni? Ne hogy már ez meg legyen neki tiltva, mert a kapcsolatotok végét fogja jelenteni. Ennyire nem bízol a barátnődben?

Menj el te is szórakozni a haverjaiddal! :)

2014. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
meg fogják dugni
2014. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon barátnős, már pedig annak tűnik, és csak csajos barátnők egymás közt alkalmat terveztek be, akkor nem egy szokatlan jelenség. Igaz elő fordulhat leszbizés, ha a csaj hajlamos rá...

De ez nem a legvalószínűbb, ami megtörténhet.

Az ilyen alkalmak legtöbbje annyiból áll(normális emberek közt, nem biszexek közt/vagy épp"csajjal nem számít" fajta emberek közt), hogy el mennek valahova, pletykálnak, hülyéskednek, valószínűleg táncolnak és kb ennyi.

Azt azért hozzá tenném, hogy alap dolognak kéne lennie, hogy valaki bízik a párjában ennyire, hogy nem a félre lépés a célja ilyesmivel. Ha félre akar lépni, sokkal sunyibban is megteheti, hogy te észre se vedd.

Hogy járhatsz olyannal, akiben nem bízol?

2014. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!