Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Nagyon szeretem, mégis máshol járnak a gondolataim?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal, előtte sokat buliztam, pasiztam. Mellette megváltoztam, nem járok el olyan gyakran szórakozni, nem érdekelt egy pasi sem. Egészen ideáig. Most hiányzik a bulizás, fiatal vagyok még élni akarok, de ugyanakkor őt sem akarom elveszíteni. Úgy érzem ő életem párja, szeret, hűséges és megbecsül, ez kölcsönös. De azt érzem hogy "túl hamar" találkoztunk, én szeretnék még pasizni, élni egy kicsit, ezt mellette nem tehetem meg. Napok óta gondolkozok a félrelépésen, van egy másik srác akivel régóta várunk egymásra, de hol neki, hol nekem volt valakim, így nem történt más, csak néha elcsattant egy csók. Most azt érzem olyan jó lenne egy kis újdonság, egyszeri alkalomról lenne szó, de nem vagyok képes megtenni a párommal, nem tudnék a szemébe nézni utána és felemésztene a bűntudat. Mégsem bírom kiverni a fejemből a másik gondolatát, őrlődök, hogy vajon képes lennék-e egyáltalán lelkiismeretfurdalás nélkül ágyba bújni a másikkal, aztán úgy tenni mintha mi sem történt volna. Verjem ki a fejemből? Tegyek úgy, mintha rendben volna? Teljesen össze vagyok zavarodva! Egyik pillanatban halálosan szerelmesnek érzem magam, a másikban teher az egész. A végén arra jutok, hogy nem vagyok képes vele szakítani, mert szeretem és nem akarom a boldogságát elvenni azzal, hogy én nem vagyok neki.. pedig talán meg sem érdemlem. Mit tegyek? Lépett már félre valaki úgy, hogy tisztában volt azzal mit csinál és átrágta magát ezerszer a következményeken mégis megtette? Hogy lehet egy ilyet feldolgozni? Rámegy a kapcsolatom ha eltitkolom? Segítsetek!

2015. júl. 29. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Egyébként szerény véleményem szerint nem éri meg felborítani ezt a kapcsolatot, egy futó kaland miatt, mert amiket írtál, ez egy nagyon is jól műkő kapcsolatnak tűnik, leszámítva azt, hogy te ebben már nem vagy olyan biztos. Pedig a leírtak alapján a barátod tényleg szerethet téged.

Az pedig már rég rossz, hogy a másik pasival csókolózol, miközben ott a barátod, nálam már a csók is megcsalás, pláne ha többször is megtörtént.

A barátod nem ezt érdemli, hogy a háta mögött más pasival csókolózz és titkon másra vágysz, mással feküdnél le.

Ha szerinted még nem pasiztad és buliztad ki magad, hát akkor keményen határozd el magad és szakíts a barátoddal, ne rabold az idejét, mert ha már tényleg ennyire rágódsz ezen a dolgon, előbb-utóbb úgyis lefekszel a másik sráccal.. Aztán lehet jön 1 újabb és újabb. Ezt pedig nem érdemli meg a barátod, hogy 2 év után így eláruld.

2015. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok, ő pedig 32!

A kapcsolatunk valóban jól működik, vannak veszekedések, viták és sok mindenben nem egyezik a véleményünk, de ez hol nincs így!? Valóban szeret, de a vérmérsékletünk nem egyezik, én többször akarom, ő mindig fáradt vagy lusta vagy nincs kedve, általában heti egyszer jön össze a dolog. Egyetértek veled mindenben, igazad van. De lépni nem tudok, egyik irányba sem, csak agyalok folyamatosan, mit kellene tennem. Hol van ennek a vége? Mi adja meg az elhatározást, bárhogy is döntsek?

2015. júl. 29. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Ha meg ler*b*ncoznának akkor vérig lennél sértve mi?Hagyd békén a srácot, nem érdemled meg.


21 éves LÁNY

2015. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyunk most mi is, a barátnőm hasonló gondolatokon agyal folyamatosan, és egy sráccal ő is nagyon jól elvan, úgymond karnyújtásnyira van tőle, már csak azért is, mert az meg szerelmes belé.


A különbség az, hogy mi őszintén beszélünk erről a problémáról, és egy kis "kimenőt" adtunk egymásnak pont az általad említett gondok miatt. Mondjuk a fiúknak mindig könnyebb az ilyen, mert nem viszünk annyi érzelmi blablát bele.

Őszintén tárgyalunk a "fejleményekről". Nagyon rossz!!! Még nem történt meg, de nem tudom, ha el tudnám viselni, hogy lefekszik vele, mivel a gond az (amire te is számíts), hogy kezdett érzelmileg kötődni a sráchoz és nem is kicsit. Másképp túl tudnám tenni magam a történeten, de "ő nem az a fajta, nem tud ő csak úgy lefeküdni valakivel, kell a kis romantika a dologhoz...", ezért sajnos sodródik az egyre erősebb kötődés fele a másikkal.


Ennek tudatában dönts! Válassz kisebb hímtagú, béna srácot magadnak, s akkor elmegy a kedved :p Amúgy meg komoly, hogy sok szakember mondja azt, hogy ha harmonikusan túl tudsz lenni egy ilyen időszakon, akkor hosszú távon ez megerősíti a kapcsolatot. Ellenkező esetben meg persze csak ront.


Viszont a történetedben nekem gyanús az a másik sráchoz való hozzáállásod... Nem lehet, hogy kicsit több van köztetek úgy a levegőben, mint gondolnád?


Ha bulizni akarsz, mondj egy számot magadnak: 3 "darab" pasival lefekszek, és leállok. Vagy xy-al 2x lefexek, és kiszállok. Persze benne van, hogy benneragadsz, mint hogy most nekem is kinéz a dolog, de na... Remélem, hogy azért valami elgondolkoztatót is tudtam mondani. Én magam is tanácsra várok, de a kölcsönös tapasztalat is hasznos lehet.


Majd írj a fejleményekről. Kíváncsi vagyok, ha már sorstársak vagyunk...

2015. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!