Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szex szerelemből kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex szerelemből kell azt mondják, de mi van ha valaki 25-35 évesen se talál olyat akibe szerelmes lenne és akibe tökéletesen megbízna?

Figyelt kérdés
Már pl 20 évig is elég frusztráló magányosan élni, lelkileg és testileg is..
2010. márc. 6. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

Hát az egy lúzer, akinek 25-35 éves koráig nem jó senki se vagy nem képes összeszedni senkit, annak jobb is ha úgy marad!

16/F

2010. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Na ez egy jó kérdés! A magány rossz, de sok dologra ad lehetőséget. Szingliként elmehetsz különböző társasági helyekre ismerkedni, ahol különböző életfelfogású emberrel találkozhatsz! És talán ott lesz az a valaki is, aki neked kell! Szóval, ha úgy vesszük két oldalú a helyzet, a szex pedig olyan emberrel jó, akit testileg, lelkileg kívánsz. Nem kell feltétlenül szerelem a szexhez. Itt nem a r.ibancokra gondolok, egy egészséges nő vagy férfi megkívánhat egy csinos nőt, férfit szerelem nélkül is!
2010. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

az emberek nagyon felfújják ezt az első szex témát meg mindent.

nincs annak jelentősége hogy 2éve vagy 2napja jár az ember a partnerével, ha megtörténik akkor megtörténik és ennyi.

én egy housebuli után vesztettem el a szüzességem és észvesztő volt ... ha értitek...;D

2010. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

én is azt gondolom, mint az előző. Nem kell szerelmesnek lenned, csak bízz meg benne és kívánd...

az a lényeg h ne bánd meg később és h jó legyen :)

2010. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

én nem szerelemből veszettem el 25 évesen és nem bántam meg.

26.L

2010. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Le lehet süllyedni az állatok szintjére, és akinek bejön a teste, azzal lefekszel, de én ennél többre tartom magam.

A kérdésre válaszolva: OLyan nincs, hogy valaki 30-35 éves koráig ne ismerjen meg valakit, aki tetszik neki, és akivel el tudna képzelni egy párkapcsolatot. Azon viszont el kell gondolkoznia, hogy 35 éves koráig mi mindent szúrt el a kapcsolataiban!

Tehát nem könnyű magányosan élni, tudom, de előbb-utóbb kell jöjjön valaki, akivel el tudod képzelni az életed. Érdemes rá várni, mert vele lesz az igazi.

2010. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a "gáz", hogy csak kinézetért nem feküdnék le senkivel. Lehet én vagyok ilyen érzelmes hülye, de nekem még egy csókhoz is érzelmek kellenek :S. Ismerkedni nem nagyon van lehetőség, akkor meg hogyan tudnának alakulni az érzelmek vagy egyáltalán bármi?? :O
2010. márc. 7. 13:47
 8/11 anonim ***** válasza:
De miért nincs alkalmad ismerkedni? Nincsenek barátaid, akikkel eljárhatnál valahova? Mert ha csak egész nap otthon kuksolsz, akkor tényleg nem lesz senkid! A netes ismerkedést kipróbáltad már? Amúgy miért nem mersz ismerkedni utcán? Önbizalomhiányod van, vagy rondának látod magad?
2010. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam már neten ismerkedni de vagy 200kmre van aki jó lenne, vagy közel de azzal telik el az egész "beszélgetés", hogy képet két 10 percenként :S.


Van egy barátnőm, de nem eljárós típus és már próbáltam rávenni hogy menjünk el valamerre nem sikerült.


Nem tartom rondának magam, de hogy néz már ki, hogy az utcán egy lány vadászik a fiúkra? :O

2010. márc. 7. 15:16
 10/11 A kérdező kommentje:
*kér
2010. márc. 7. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!