Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök egészségtudatosság néven kevésbé finom kajákat főz?

Figyelt kérdés
Mivel jelenleg munkanélküli a barátnő, ezért megbeszélitek, hogy ő vezeti a háztartást. Erre kitalálja, hogy ezentúl egészségesen éltek és vesz mindenféle speciális kenyeret, lisztet, tejet, édesítőt, ami szerinte megfelel erre a célra, de a férfi szerint gusztustalan íze van ezekkel az alapanyagoknak a főztjének.
2015. júl. 30. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En vegetarianus vagyok es lisztmentesen etkezem. Sulyos lisztetzekeny vagyok: mind a lisztre, kemenyitore, de meg a cukorra es tejtermekekre ( kiveve sajt ) is. Fozni csak a halat meg tojast szoktam. A zoldsegeket mind nyersen. Mast nem eszem.

Nagyon finom kajakat csinalok. Ha megsem izlik neki, akkor fozzon maganak. Mivel napi tobb orat szexelunk, nincs kedve fozni es szivesen megeszi, ha epp csinaltam neki valamit.

Nekem nagyon sok a munkam es jol keresek vele. N

2015. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 opened paradise ***** válasza:
Ha komolyan veszi,akkor szakító ok.
2015. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Engem pl nem zavarna nem vagyok finnyás a kajára és az egészséges táplálkozás sokkal komolyabb tényező az egészségben mint sokan gondolnák. Mondjuk az édesítőszerről kibaxott gyorsan lebeszélném...
2015. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!