Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik bántalmazták párjukat a kapcsolatuk alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérdezni tőlük egy-két dolgot,főként hogy miként élik meg a mindennapjaikat azóta.
2015. júl. 30. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos igen, én. Persze nem indokolatlanul tettem. Szakított velem kb 2-3 hónapja mert talált mást. Már nagyon megbántam és gyötör a lelkiismeret furdalás. Nap mint nap átfut az agyamon, hogy ezt tettem. Nagyon rossz, főleg mert még szeretem.


22/F

2015. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a ficko aki olvassa ahhoz nem eleg bator, hogy jelentkezzen. Gondolom tudja, mi varna itt ra....
2015. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

k. rvára megérdemelte azt az egy pofont amit kapott

arról nem is beszélve, hogy megpróbált kilökni az autók elé , mert meg mertem kérdezni tőle, hogy igazak- e azok a dolgok amiket a rokonai meséltek nekem róla(sorozatos megcsalás, ilyesmi), persze lek rváztam, de ő meg telitorokból ordította, hogy megöl , nem bírta a lelkiismerete az igaz szavakat.

ez pár éves sztori, de sosem felejtem el.

2015. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Persze nem indokolatlanul tettem. Szakított velem kb 2-3 hónapja mert talált mást."


Ez neked indok? Szakított veled, erre te megvered? Gratulálok.

2015. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Még nem volt rá példa.
2015. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

csak azt nem értem ilyenkor mindig a nő az áldozat, mindig egyetlen egy esetet nem hallottam még, ahol a f@ szit sajnálták volna.

régen is megkapták a nők, csak akkor a társadalom(nők,férfiak egyaránt) is kivetette magából a csalfa nőket, most már a nagy feminizmusnak köszönhetően erről szó sem lehet

2015. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
persze lehet itt lepontozni , az érzékeny lelkű, h lye feminista pics@'k meg is teszik ezt, de most mondja nekem valaki, hogy nem nem érdemelte meg azt a pofont amit kapott, hagytam volna kilökni magam az autók elé...:) képmutató sz@ rháziak, akik így gondolkodnak.
2015. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

Előre jelzem, hogy nő vagyok, engem meg ezért fognak lepontozni :)

Szóval kerültem többször olyan helyzetbe, ahol baráti párok szólalkoztak össze, nem igazán kulturáltan és megmondom őszintén, nem csodálkoztam, ha tettlegességig fajult a dolog, sikeresen kiprovokáltak egy pofont, vagy vissza-pofont. Mert tudnak ám támadni is hölgytársaim rendesen :) nem feltétlen ítélem el a férfiakat, vannak kikerülhetetlen helyzetek.

2015. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

Őszinte leszek.. nő vagyok de van egy pár nő akiket szerintem csak ütni lehet.

Saját részről.. utálom az erőszakot. Nem erdemeltem pofont és nem is kaptam. Ahogy nem is adtam a férjemnek sose.


Amúgy azt utálom, mikor a nőnek mindent szabad mert a pasija "megérdemelte", fordított esetben is szegény srác a sz*r szemét. Most vagy-vagy.. adok kapok elven.

2015. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Az nem férfi.
2015. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!