Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik bántalmazták párjukat a kapcsolatuk alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérdezni tőlük egy-két dolgot,főként hogy miként élik meg a mindennapjaikat azóta.
2015. júl. 30. 14:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném annyival a kérdésem,hogy családon belüli erőszakot elkövető férfiak helyzetére vagyok kíváncsi.

Ahol egy hosszú kapcsolat/házasság megy tönkre emiatt,és esetleg még gyerek is van a családban.

Az ilyen férfiak,hogy élik meg a helyzetet,miként alakul a további életük?

2015. júl. 30. 16:04
 12/21 anonim ***** válasza:

elhiszed, hogy mindenen túllehet tenni magad ?

muszáj, mindkét félnek...

2015. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
az élet nem áll meg, habár nyomot hagy benned, de nem fog arra várni, hogy ez megtörtént a múltban , nem várható el senkitől, hogy pátyolgasson.
2015. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, a konkrét saját eseteim osztom meg veletek, mindenki döntse el maga, hogy megérdemeltem-e?


leejtettem a vacsoráját-pofon

túl vastagon húztam ki a szemem-pofon

elfelejtettem lekapcsolni a nappaliban a villanyt mikor lefeküdtünk-páros lábbal lerúgás az ágyról

véletlenül odacsuktam a lábát az ajtóval- pofonok, hajtépés, fojtogatás, rugdosás

leejtettem a kontrollert-szék a szoba másik végéből a fejemhez

elestem a bicikliével-rángatás, rugdosás, pofon, kézhátracsavarás

plusz kisebb egyet-egyet odacsapós esetek


eredmény: repedt koponya, törött kisujj, két letört fog, kék-zöld foltok folyamatosan


Hogy miért nem hagytam ott? A szüleim is vertek, valamilyen szinten természetes volt számomra a dolog. Első kapcsolatom volt, szerettem, azt mondta hogy ő is szeret, elhittem neki. Mikor szakított velem bocsánatot kért, azt mondta megbánta....Hát nem tudom


Igen, azóta megjött az eszem :)


24/l

2015. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
6%

Igen, ráadásul tizenéves volt, én pedig huszonéves. Megfogtam a haját, és a fejét víz alá nyomtam párszor. Amikor láttam, hogy nagyon meg van ijedve, békénhagytam. Igazából nem bántam meg. Megérdemelte.

Sajnos én olyan ember vagyok, aki nőt, gyereket, aggastyánt egyenlőként kezel. A világ nem bünteti eléggé a gaztetteket, hát ki, ha nem én?

24/F

2015. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
engem is megvert a volt barátom pár hete meg a fél lakást szétverte. azért mert (ő!!) szakított velem én meg másnap elkezdtem beszélgetni egy másik fiúval.
2015. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
tipikus nő az utolsó, jól megverik erre a már másnap felejtőt keres egy szolgalelkűben
2015. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%
15 durva, de ha megérdemelte miért ne?
2015. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#4 Félre érted! :D Nem azért vertem meg, mert talált mást! Az új munkahelye miatt. SMS-ezett idősebb pasikkal, ittasan jött haza, hazudott, hozták-vitték kocsival stb stb... Aztán ott talált magának mást úgy tudom. Mondtam is neki, hogy szakítsunk mert annak nincs értelme, hogy bántsam őt. Ő nem akart. Nagyon fájt nekem, hogy ezt kellett tennem vele! Na meg az is amit ő csinált velem... Aztán még egy darabig kellettem neki, majd szakított.
2015. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
44%-os, gondolom egy férfihangon felnőtt, gusztustalan hímsoviniszta gyökér lehetsz. Az első kommented alapján még sajnáltalak is, mivel a pofonod jogos önvédelemnek tűnt (ebben az esetben tartom egyedül elfogadhatónak a fizikai erőszakot mindkét nem esetében, nem a megcsalást, meg hasonlókat), de az utána leírt kommentjeid alapján irtózatos nagy gyökér lehetsz, és őszintén remélem, hogy minden nőnemű lény nagy ívben elkerül (sőt, remélhetőleg a hímneműek is).
2015. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!