Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
Szóval a rövid történet. 16éves vagyok lány, volt már barátom. Tavaly (amikor még 15 voltam) közel kerültem az egyik barátnőmhöz már régebb óta ismertem, nem is értem, hogy jött a dolog. De elég komolynak látszott 4hónapot együtt voltunk, de a szüleink rájöttek és eltiltottak egymástól. Ennek kb féléve. Azóta nem volt barátom, most lenne rá lehetőség (jól is néz ki a fiú, járni is akar velem stb.) de egyszerűen nem tudom megtenni, hogy mással vagyok. Úgy érzem még mindig Őt szeretem és Ő is így van vele. Fél év után újra felvette velem a kapcsolatot beszélgettünk, aztán az egyik este kiöntötte a szívét elmondta, hogy még mindig szeret stb. Szeretem, de nem akarok már vele lenni (szüleink miatt stb.) Viszont egyszerűen nem tudom megtenni, hogy mással smároljak stb. Szerintetek leszbikus lennék? Előtte volt már barátom és más lánnyal se tudnám elképzelni magamat ( de azért megnézem őket). Köszi, hogy végig olvastátok.
2010. márc. 7. 09:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha te is szereted, akkor mi a gond?


Összegezve a helyzetet, két lehetőséged van: vagy boldog leszel vele, vagy boldogtalan mással. Lehet dönteni. Ezt a szüleidnek is elmondhatod ugyanígy.


Mi több, fiatalok vagytok még. Abból, hogy most összejöttök, még egyáltalán nem következik, hogy jövő ilyenkor is együtt lesztek (ezt szintén elmondhatod a szüleidnek is). Nyugodtan szeressétek egymást, éljetek boldogan, és majd meglátjátok, mit hoz az élet; arra is van még időtök bőven, hogy pontosan megbizonyosodjatok a nemi preferenciáitok felől.



A hívő válaszolónak meg üzenem, hogy maradjon nyugton, és inkább örüljön neki, hogy vannak melegek a világon, mert legalább ennyivel is lassul a Föld túlnépesedésének üteme, plusz valamivel több árva gyerek is talál nevelőszülőkre. Jó lenne kicsit gondolkodni is, mielőtt csípőből elítélünk valamit pusztán meggyőződésből.

2010. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem akarom, hogy baja legyen. És a szülei nem ilyen felfogásúak, hogy majd kiderül mi van. TALÁN még az enyémek bele is mennének na de Ők... Viszont ugyan abba a suliba akar jönni ahol én tanulok (9.-es lenne csak késett) és folyamatosan hív le, hogy csak tíz percre menjek le stb. Nem akarok vele találkozni, mert félek attól, hogy mi lesz. :S
2010. márc. 7. 10:23
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem régiben (kb. 24 éves koromban) nekem is tetszett egy lány, aztán megszerettem. Barátok voltunk akkoriban szóval elég jól ismertem. Nem azért szerettem meg, mert nő. Hanem önnmagáért. Hülyeségnek hangzik, de még soha nem néztem meg nőket, nem is tudtam magam elképzelni velük. Csak ezzel a barátnőmmel. Persze nem tettem kockára a baráti kapcsolatunkat. Igaz, elmondtam neki, hogy könnyítsek a lelkemet, megértette, hogy nem akarok többet (bár ő is azt mondta, hogy szimpatikus vagyok neki.).

Lényegtelen.

Inkább az a lényeg, hogy szerintem vannak lányok, akik egyszer szerelmesek lesznek egy lányba, de soha nem tudnák elképzelni magukat más lánnyal, csak vele.

De mondom, ez régen volt. Mostmár 4 éve vagyok a párommal, aki férfi. Szeretem a férfias vonásait, egyáltalán nem vonzódom azóta se a nőkhöz. Egy kis fellángolás volt akkor, de el is múlt.

Lilla 30

2010. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

sajnos abban a korban vagytok, amikor a szülők miatt még nem tudtok semmit tenni

vagy elfelejtitek egymást

vagy kivártok még 2-3 évet, és akkor boldogok lehettek együtt

2010. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Tudom. Most is folyamatosan könyörög msn-en, hogy menjek le. De én nem-et mondok neki. Szerintetek helyesen cselekszem? Nem jó érzés nekem, mert szeretem és nagyon szívesen lennék még vele és tudom, hogy Ő is így van vele, de ha ez megint kitudódik még nagyobb balhét csapnak a szülei. Féltem... :S
2010. márc. 7. 10:35
 16/21 anonim ***** válasza:
ezt neki is leírod?
2010. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem gyere ossze azzal a sraccal,hogy lassa,hogy nem erdekled es ha tenyleg azzal teszel jot neki ha nem talalkoztok akkor csak e modon tudod megtenni.Makepp o is tudja szerintem h meg erzel valamit iranta csak a szulei es a szuleid miatt tiltakozol es azert probalkozik annyira. :)
2010. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem írom le neki. Azt sem, hogy szeretem és azt hazudtam neki, hogy össze jöttem a sráccal.
2010. márc. 7. 10:44
 19/21 anonim ***** válasza:
elég nagy szenvedést okozol ezzel neki
2010. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lenne ha kicsit együtt lennénk és utána csináljam végig a balhét amit a szülei rendeznek? És tuti, hogy elköltöznének.
2010. márc. 7. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!