Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagy játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy játszik velem?

Figyelt kérdés
Nem értem a volt párom. Mindkét nemtől várom a tanácsokat, de elsősorban a férfiak véleményére lennék kíváncsi. Nem rég szakítottam barátommal. A kapcsolatunk úgy indult, hogy rögtön egy hullámhosszra kerültünk. Pár hónap után közölte, hogy szerelmes belém. Aztán teltek a hetek, volt amit nehezményeztem, egyre több lett a vita köztünk, majd közölte nem szerelmes belém. Ez padlóra vágott. És döntsem el vele akarok maradni vagy sem így is. Maradtam. De ez már hivatalosan nem kapcsolat volt,de gyakorlatilag úgy viselkedtünk. Közös programok, több napig nála voltam. Ha nem voltam nála, már írt mikor jövök legközelebb.Mivel úgymond összejárás volt hivatalosan, így én is éltem a magam életét, elmentem szórakozni, de mivel még mindig szerettem, nem csaltam meg. 2 napra leugrottam a Balcsira a barátaimmal, és mivel hivatalosan nem a barátom, mondtam neki hova megyek, de nem akartam vele beszélgetni. Le is merült a telóm, de nem foglalkoztam vele. Másnap amikor feltöltött vagy 3 üzenet jött tőle, hogy merre vagyok, aggódik, mi az oka, hogy eddig nem tudott elérni idegesen. Kérdeztem tőle, hogy szeretsz azért aggódsz, de nem adott normális választ csak hebegett habogott. Utána lévő héten találkoztunk, együtt főztünk vacsit, amikor mondta, egy fél órára el kell mennie, és egy csokor vörös rózsával tért vissza. Mindig amikor együtt vagyunk az álomszerű. Egész éjjel összebújva alszunk, és mire felébredek reggelivel vár.Az utcán is bármikor átölel, és megcsókol. Az egyik barátjával össze futottunk nemrég, akkor is a kezem fogta és megpuszilta az arcom. Ki kellett egy hónap mennie külföldre( anyukája Amerikában lakik) nagyon nehezen váltunk el, és utána is másnap írt. Nagyon jó dolgok ezek. De mire véljem azt, hogy már nem akarja, hogy barátnője legyek, meg nem szeret,de mégis ez van ? Ami még vicc volt, az egyik barátnőmnek kisbabája született, utána beszélgettünk milyen aranyos, és már én is eltudnám anyának képzelni magam. erre azt mondja, ha így érzem csak szóljak és szívesen lenne az apja a gyerekemnek. Most írtam neki pár napja, hagyjon kicsit, és döntse el tényleg mit akar..
2015. júl. 30. 20:45
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak azért nem akarja kimondani, hogy a barátnője vagy, mert fél a csalódástól... És azért mondtam, hogy nem szeret , mert így ő érzi magát előnyben! Simán magának hazudik, mert fél az újabb padlóra kerüléstől! :) ha valaki azt mondja, hogy lesz a gyereked apja akkor az igazán szeret!:) melyik férfi akar egy olyan nőtől gyereket aki iránt nem érez semmit ?:)
2015. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ! :) Szívem mélyén én is ezt érzem...de azt hallani mind emellett, hogy nem szeret nagyon rossz... Ő magais mondta, hogy sokat csalódott, de én egy angyal vagyok, és boldoggá teszi, hogy szeretem.. de akkor ez az egész mellette minek kell... ? :( Raadasul amiota kiment meg jobban hianyzik es ra se nezek mas ferfira. ilyet meg nem lattam.. :/ jo lenne ha minden harmoniaba kerulne :((
2015. aug. 1. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!