Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal vagy már csak egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal vagy már csak egyszerűen nem szeret? Hogyan kérdezhet rá ilyenkor az ember konkrétan?

Figyelt kérdés

Van egy tőlem nyolc évvel fiatalabb barátnőm, számomra még szerelmem. Én 30F vagyok. Előtte nem volt komoly kapcsolatom, csak futók. Csodálatos szerelemnek indultunk, olyan momentumok voltak benne, amit mindenki érez, ha valami különlegesről van szó. Az már csak apróság, hogy minden nap találkoztunk munka után, és mindig találtunk valami közös programot. Folyton keresett engem, lelkesen, szerelmesen. Minden klappolt, gondját viseltem lelkileg és testileg (anyagilag nem).


Azonban június végén befejezte az egyetemet, és hazament tőlem 180 Kilométerre a szüleihez. Éjt nappallá téve dolgozik azóta, mert szeptembertől új sulit kezd itt, és gyűjti rá a pénzt. Én bármikor lemennék hozzá, de ma azt mondta, hogy inkább a sulis dolgainak előkészítésével foglalkozna a heti egy szabad napján. Volt már ilyen, akkor totál megértő voltam, de most úgy érzem, másról van szó.


Két hete nem mondja és nem is érzem, hogy szeret, hiányzom, vagy kíván. Viszont mindig keres valahogyan. Messengeren állandóan aktív, valakivel talán beszélget.

Ha mi skypeolunk, nem mosolyog, a telefonban nem nevet.


Szerintetek próbálkozik egy másik kapcsolattal? Félek, hogy ha azt mondom neki, hogy beszéljük meg, hogy van-e valaki még a képben, akkor véglegesen megsértődik, mert nagyon hisztis és sértődékeny lány, akinek eddig jól kezeltem ezt a tulajdonságát.


2015. júl. 31. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindjart szeptember es akkor visszajon. Ne izgulj!
2015. júl. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha szeret, minek izgulni?

Ha nem szeret, mar felesleges izgulni.

2015. júl. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
Ne azzal taposs egyből belé, h van-e vkije... Én annyit mondanék, h az utóbbi időben úgy érzed, h kicsit megváltoztak a dolgok, megmondod neki, te mit látsz és mit érzel ezzel kapcsolatban és szeretnéd ezt vele megbeszélni. Ha ezen besértődik akkor vagy vaj van a füle mögött, v hülye.
2015. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!