Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lánnyal már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánnyal már 1 hónap után le akartok feküdni, az azért van, mert csak a szex miatt kell?

Figyelt kérdés

1-1.5 hónapja randizgatunk, hivatalosan még nem is járunk. Múltkor mégis úgy rámmászott, én állítottam le, hogy egy kicsit korai még, hisz nem járunk... Azt mondta ő még senkivel nem beszélte így meg h járnak-e vagy sem, az jön magától... és hogy nem bír ellenállni és ő nagyon szeretné, aztán azzal példálózott, hogy a volt barátommal ennyi idő után már lefeküdtem (ami elég nagy hiba volt a részemről). Szerintetek csak arra kellek neki? Figyelmes, aranyos, de ez kicsit megijeszt. Korábban elég sok 1-2 hónapos kapcsolata volt és ő hagyta ott a csajokat... ráadásul 5 évvel idősebb... vhogy kicsit félek tőle. :S Mit gondoltok?

19/L


2010. márc. 7. 12:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ezt most én sem értem, hogy mi van. :S El szoktunk menni egymáshoz, gyakran hajnalig együtt vagyunk, de eddig csak csókolózásig, max egy kis simogatásig jutottunk. De lefeküdni még nem szeretnék vele, ő viszont már nagyon szeretné. Múltkor mikor úgy rámmászott, még azt is megjegyezte, hogy meddig húzom az agyát... Ekkor mondtam, hogy hiszen még nem is járunk, erre ő, hogy azt nem szokta senkivel megbeszélni, jön magától...
2010. márc. 7. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!