Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy nehéz időszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nehéz időszakban voltatok a párotokkal, hogyan éltétek meg? Nem éreztétek azt, hogy nektek már elegetek van?

Figyelt kérdés

Tavaly ahogy egyetemre kerültem, el kellett költöznöm otthonról, a barátomtól messze voltam és ez nagyon megviselt mindkettőnket, de kitartottunk nehezen. Azonban mi már 5 éve együtt vagyunk, szeretném, ha komolyabb lenne a kapcsolatunk, de minél inkább előrébb haladunk időben, annál kevesebbet vagyunk egymással. Nagyon elvagyok keseredve, hiányzik, de nem bírom már, elfáradtam... egy sráccal véletlenül összeismerkedtem egy baráti társaságban. Azt hiszem kezdek érezni valamit iránta.. tetszik. De nem akarok tőle semmit. Fontos lenne nekem barátom, de azt érzem ez később csak egyre rosszabb lesz.... volt neki is vaj a füle mögött, akkor is megtört a kapcsolatunk.

Elmúlt már a nagy szerelem, a szeretet megmaradt, de nem tudom képes vagyok-e így folytatni... nem akarok szakítani, próbálok megoldást keresni, de nem megy. :(


2015. júl. 31. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
de
2015. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt mellette három másik nőm. 43/F
2015. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Primitív válaszokat nem kérek!!
2015. júl. 31. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:

figyelj, te tudod neked mi éri meg..

javulásra csak akkor lehet számítani, ha mindkét fél akarja a dolgot, tesz is érte. ha csak az egyik erőlködik, abból nem lesz semmi.

jelenleg én is nehéz időszakon megyek át a barátommal, és nem tudom mi lesz.. csak 3 éve vagyunk együtt, de mi is egyre kevesebbet vagyunk együtt, mert bizonyos dolgok megmérgezik az együtt töltött időt, és alig van kedvünk a másikhoz sokszor így :/ többször éreztem én is, hogy elegem van, ennek a szenvedős dolognak véget kell vetni, de nem megy. szeretjük egymást, és az a "baj", hogy amíg ez így marad, nem vagyunk hajlandóak tágítani a másik mellől, akármilyen kaki is legyen most a helyzet.


gondolom te is azt érzed, hogy nem igazán látod a kiutat és esélyt arra, hogy minden visszatérjen a régi kerékvágásba :/ sajnos szerintem kívülállók nem is tudnak tanácsot adni, mert itt nincs jó döntés. majd az idő eldönti.

2015. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!