Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotokkal a szülőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotokkal a szülőknél laktok, milyen hatással van a párotokkal való kapcsolatotokra? Negatív vagy pozitív hatással?

Figyelt kérdés
A férjemmel anyukámnál lakunk és egyértelműen negatívan befolyásolja a kapcsolatunkat. Amíg albérletben laktunk, el voltunk magunknak, bárhol a lakásban összebújhattunk, hangosan szexelhettünk, belakhattuk az egész lakást, viccelődhettünk, jöhettünk mehettünk a lakásban. Mióta anyukámnál lakunk, párom elkezdett leértékelni engem. Szerinte olyan buta, meg hülye vagyok, mint az anyám. Amíg külön éltünk sokkal többre értékelt engem és nőként is elismert. Amióta anyukámmal lakunk, természetesen jobban kikérem anyukám véleményét mindenben, de ez azzal jár, hogy nem tudok úgy reagálni a dolgokra, ahogy én akarok. Ha döntök valamiben, az a közös véleményünket tükrözi, nem az enyémet. Soroljam még a negatívumokat? Nálatok hogy van ez? Pozitív véleményekre is kíváncsi vagyok.
2015. jún. 27. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nem ismerwk olyat, akinek ez jót tett a kapcsolatának. olyat viszont sokat, akinek tönkrement, vagy elköltözés segített
2015. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omba ***** válasza:

Érdekes a férjed... ha buta vagy, akkor nem most butultál meg.

És miért költöztetek anyádhoz?

Visszalépésnek tűnik

2015. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen nem vagyok buta, csak férjem azért nem dicsér, hogy nehogy megnőjön az önbizalmam és elhagyjam őt egy jobb férfiért - ezt ő mondta. Tudom, hogy visszalépés az hogy anyukámnál lakunk, de így tudtunk egy kis pénzt gyűjteni és el tudtunk jutni nyaralni, jogosítványra is volt pénz és berendezési tárgyakat tudtunk venni magunknak.
2015. jún. 27. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!