Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal ha kezdenétek rájönni, hogy igazából nagyon különböztök?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt és amikor össze jöttünk minden könnyebben ment, képesek voltunk egész nap ülni a parkba egy padon és ölelgetni egymást, de ez az időszak már elmúlt, és kezdek rájönni hogy nagyon különbözünk. Míg én tényleg szeretek kint lenni és órákon át csak üldögélni, ő inkább ki se mozdulna otthonról, imádok biciklizni, ő két kör után már megunja, a fotózás az életem, szerinte meg fölösleges időtöltés, és ha megyünk valahova mindig piszkál hogy ne fotózzak már annyit. Én dolgozok, ő még suliba jár. És ami a legjobban idegesít hogy miután haza jövök a melóból hulla fáradtan képes azt mondani hogy ő most nagyon fáradt inkább ne menjünk sehova, pedig semmi dolga nem volt. Szex terén is mások az igényeink, nekem sokkal nagyobbak. Jól esne ha minden nap csinálnánk, de kb. jó ha heti 2-szer akarja. Igazából akármit csinálunk, őt az nem teszi boldoggá, csak nekem akar jót, mindig azt mondja hogy neki ez már elég a boldogsághoz, de szerintem nem. Nagyon szeret engem és én is őt, kedves őszinte, törődik velem, és a családja is imád engem, de nem tudom hogy ezek az ellentétek hova fognak vezetni, ti mit tennétek a helyemben?

20/L


2015. júl. 20. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipikus tiniszerelem,szép volt,jó volt,de zárd le,nem tudsz kibontakozni egy ilyen 0 alak mellett!A leirtak alapján visszahúz csak téged!
2015. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lesz már hosszú életű a dolog, minél előbb szakítsatok. jobb lesz mindkettőtöknek.
2015. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy felmerült benned a szakítás gondolata azt sugalja, hogy nem vagy boldog vele.Ezért próbálj vele beszélgetni ezekről a dolgokról őszintén,hátha változik, hisz azt írod szeret.

A nagy különbség nem jó a két ember között,ijesztőnek tűnhet sokszor, de nehéz olyan párt találni,akivel mindenben paszoltok.

Szóval szakítani anélkül, hogy megbeszélnéd vele és adnál neki esélyt ,elég nagy butaság.

2015. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Ha nem változik (tartósan) semmi, akkor pedig lépj tovább.
2015. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

40 évesen ilyen házasságban élek.Boldogtalan vagyok :(

Lehet,hogy most a kedvedért belemegy dolgokba,aztán ez szépen alábbhagy.Lépj tovább Kérdező,keress olyan párt,akivel hasonló éredeklődési körötök van,hasonló vágyaitok.

2015. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az a kérdés, h a kedvedért belemegy-e, h néha veled töltse az időt és ne otthon pl., egy beszélgetést tényleg megérne, h ne csak otthon punnyadjon, hanem ki is mozduljon. Neki semmi hobbija nincs egyébként? Most nem mondod, h egész nap nem csinál semmit, semmi sport, semmi?

A szex pedig megint kényes téma lehet, ha ennyire eltérő, az vkinek nagyon sokat számít. Elején is ilyen volt szex terén is, nem lehet, h csak már ő is inkább a megszokás miatt van veled, már bocsi a kérdésért.

2015. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zeusz89 ***** válasza:

26 éves férfi vagyok! Én ugyan olyan ember vagyok mint a pasid. És nem azért nem akarok sehova menni, semmit csinálni mert lusta állatok vagyunk, hanem mert antiszocok vagyunk. Ebben a korban hajlamosak vagyunk megcsömörleni!

Elegünk van a hülyékből akikbe állandóan belefutunk. És néha már a saját pofánkat is leköpnénk a tükörben!

Elegünk van a sz.r melóból ahol állandóan csak b....tatnak minket.

Elegünk van a pénz miatti aggódásból, legfőképpen mert kereshetünk bármennyit az se lenne elég!


Egyetlen dolog ami boldogggá tesz minket, az te vagy!

Ha haza megyünk és mosolyogva vársz és a nyakunkba ugrasz! A béke és a nyugalom szigete vagy. Nem kell park, kocsma a haverokkal, pénzügyi vacilálás, világkörüli út csak te.

Ha én lennék a párod ugyan ez lenne a helyzet.

Ha a helyedben lennék te kedves kis kedves duracel nyuszi, biztos lennék benne hogy megoldanám máshogy.

Nincsenek barátnőid akivel biciklizhec, vagy fotózkodhatsz? Hát csináld velük! A párod biztosan megérti és annyit mond majd rá: menj érezd jól magad a lényeg, hogy hozzám gyere haza s lehetőleg ne vegyél minden f...szt a szádba :-P

Két különböző életvitelű ember is boldogan tud élni. Szerintem!

2016. febr. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!