Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs már testi vonzalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs már testi vonzalom, minden más tökéletes. Van így értelme leélni egy életet?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a barátommal. Én 21, ő pedig 26 éves.

Már nem érzek iránta semmi vonzalmat... orális szexre kapható vagyok, de rendes szexre már csak kényszerből...

Mit csináljak?

Minden más tökéletes vele, de egyszerűen már nincs kedvem vele szexelni.


2015. aug. 1. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd lesz kedved valaki mással szexelni és meg fogod csalni,inkább szakíts vele mielőtt ez megtörténne.
2015. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ez csak önámítás. Ha minden rendben lenne, kívánnád is. Hogy mikor leszel teljesen őszinte magadhoz, rajtad múlik.
2015. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lépj,amíg fiatal vagy.
2015. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs mar szexualis vonzalom es ennek ellenere jol elvagy vele, az azt jelenti, hogy a srac mar nem a szerelmed, csak a baratod. Mond el a fiunak oszinten, kis szerencsevel mar O is igy gondolkodik.
2015. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!