Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még a kapcsolatunknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még a kapcsolatunknak értelme és vajon ez már csak testi vonzalom vagy több?

Figyelt kérdés
Barátommal már elég régóta együtt vagyunk pontosan 23 hónapja.Még a kapcsolatunk elején megcsaltam egy sáccal,de csóknál több nem volt,és csak azért mert sokat ittam.Azt mondta már megbocsájtott de ismét felhozta ezt a régi dolgot nekem és h még mindíg nem bízik bennem de engem ez zavar és megmondtam neki h akkor ennek így semmi értelme és szakítsunk!Nagyon sajnálom h ezt mondtam neki ,de már azt sem tudom megitélni h miért vagyok vele.Szex az jó és vele csináltam elöször.Azon fióztam h milesz velem ha elhagyom,és félek egyedül maradni.Egy 19 éves lány.
2010. nov. 2. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Többnyire minden más lett

És jót csak a változás tett

Én se hittem, de néha tényleg

Ez az egyetlen kiút...

És tényleg így van, kell egy kis változás mind 2 töknek ;)

2010. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ebből aztán megértettem sok mindent:S
2010. nov. 2. 23:18
 3/9 A kérdező kommentje:
még segítsetek:'(nem tom mi a hlyes megoldást:S
2010. nov. 3. 15:39
 4/9 anonim válasza:

helló!


Én is így vagyok most a barátommal. De rájöttem, hogy még szeretem ugyanis belegondoltam, hogyha most szakítanék vele, akkor belehalnék abba, ha más lánnyal látnám, ha másnak mondaná azt hogy szereti és mást ölelne magához. Egyszerűen nem bírnám ki. Amúgy mivel a fiú idősebb nálam az elején én se bíztam benne. De ez idővel elmúlt. ha párod olyan típus, hogy sosem felejt hidd el évtizedek múlva is képes lesz felhozni a dolgot. Ezzel nem kell foglalkozni. Azzal, hogy nem bízik benned. Nos, ülj le és felnőtt ember módjára beszéld meg vele. Ha úgy érzed, hogy szereted, mondd meg neki. És azt is, hogy sajnálod, amit akkor tettél, de nem tennéd meg újra, mert már nagyon sokat jelent neked ő és nem tudnád megbántani. Ez az első lépcső a bizalom vissza építésére. aztán ezt elég gyakran éreztetni kell vele. Én párom úgy csinálta, hogy sétáltunk az utcán és jött velünk szembe egy csaj. Miután elment mellettünk elkezdte nekem mondani, hogy milyen szép. Erre én felfújtam magam, mint egy kis hörcsög. Ő meg amikor látta hogy épp készülök kitörni, közölte velem, hogyha nem szeretne nem mondaná azt el nekem h mit gondol egy másik lányról, hanem egyből rá ugrana. jah, és hogy én sokkal szebb vagyok. És ezt jó párszor eljátszotta. De most már hiszek neki. Ha biztosítod a párod arról, hogy szereted ő is megfog benned bízni.


egy 15 éves lány

2010. nov. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De miért van az, hogy mindig nekünk pasiknak mondják, hogy háát az hogy ivott valaki nem kifogás?:O De mindegy..


Tedd azt amit az előttem szóló írt ;)

2010. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Toreador ***** válasza:

Szerintem hülyeség az, hogy az alkohol vagy a részegség nem kifogás. Nagyon is az. Főleg az olyan embereknél, akik pia hatására olyan dolgokat csinálnak, amit józanon sosem csinálnának meg (nem feltétlenül megcsalásra gondolok, de az is tartozhat ide).

Én most 21 éves vagyok, a barátom 18. Mi sokat vitatkozunk kisebb-nagyobb dolgokon, és mindig közli velem, hogy nem bízik bennem, de nagyon szeret, meghalna értem. Na már most... Eléggé ismerni kell az ember múltját, életét ahhoz, hogy le tudd szűrni: valóban benned nem bízik, vagy saját magában? Mert a mi esetünkben arról van szó, hogy adott egy 21 éves, egyetemista, értelmes nő (legalábbis szerinte az vagyok), és egy 18 éves, szakmunkás kis parasztfiú. A kezdetektől fogva nem bírja felfogni, feldolgozni, hogy nekem márpedig ő kell. Hiába találhatnék korban, értelemben, mindenben jobban hozzám illőt, de én őt szeretem, nekem ő kell csak. Ismerve a családi hátterét, a múltját, gyerekkorát, és összevetve azzal, amit az előbb leírtam, eléggé egyértelmű, hogy a "nem bízok benned" duma egyszerű kifogás a saját önbizalomhiányára.

Szóval ezzel arra akartam kilyukadni, hogy nem gondoltatok még arra, hogy azután a csókos eset után a barátod a saját önbizalmát vesztette el? Vagy ha nem is vesztette el, azon esett egy nagy csorba? Csak mert a másik iránti bizalom nélkül nem működik egy kapcsolat (főleg ha ilyen hosszútávú már), de önbizalomhiány nélkül tud működni.

2010. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válasokat sokat segítettetek:)

Nagyon szivesen várom a többiek véleményét is:)

2010. nov. 7. 14:05
 8/9 anonim válasza:
Amúgy már tudod mit fogsz csinálni?
2010. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úg ydöntötemmaradok vele,még érzek irnáta valamit és ő azonvan h boldoglegyek vele:)
2010. nov. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!