Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhat ilyenkor a férfi a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyunk együtt, nagyon jol indult stb.. Az elejét elhanyagolnám a jelenlegi helyzet az az, hogy "nem vagyunk együtt", de mégis csak nem ugy mint az előtt. Nincs megcsalás más nőkkel/pasikkal valo hetyegés. Sok közös program, együtt alvások.. De az ő részéről lehet átmenetileg lehet nem de elmúlt az, hogy úgy kívánjon mint régen, mert közre játszott sok minden és csalódott bennem.. Ez miatt sokat veszekedtünk, mert nekem ez sértő volt hiába nem a külsőm és a képességeim miatt érez így.. Nem tudom mit tehetnék, én kitartottam ezidáig is mellette, mert nagyon szeretem, de nekem az számít a kapcsolatéltető erjeének ha a másikkal együtt akarok lenni ( minden tekintetben, vele tervezek előre is ) Ő nála egy nem játszik, az hogy úgy kívánja a szexet mint azelőtt. Ezen összevitatkoztunk mert szerintem kell egy olyan kapocsnak lenni hogy igen vele akarok lenni később is, és nem annyi hogy majd lesz ami lesz! Érdekli mi van velem, sz..r neki ugy látni ha sirok pont egy ilyen veszekedés miatt..

Talán tulságosan is kötődöm hozzá, és nem birom elengedni, de ő se akárhányszor volt már ilyenr epélda valamelyikőnk mindig kereste a másikat..


Néha ha elmegyünk valamerre csavarogni, utána van egy kis dolga és vagy ő vagy én megkérdezem hogy megy e majd haza mert vannak kutyák akikkel mindig foglalkozunk hogy mennék majd ki.. Nem akarom hogy ráakaszkodásnak vegye.. Szerintetek, mit akarhat, vagy mit kéne tennem hogyan kéne?

Lehet nem teljesne kivehető a probléma de elég bonyolult és most csak így birom leírni...

30 éves akirőlszó van..


2015. aug. 3. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Kicsit hosszú volt es nem értettem a lényeget. Miért csalódott? Hagyd a fenébe, majd lesz jobb. 32F
2015. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!