Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ezért nem fogunk kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ezért nem fogunk kapcsolatban maradni, mert bebizonyítottad, hogy nem bírsz leállni"?

Figyelt kérdés

Ez a mondat egy pasi szájából?

Piszkosul összevesztünk és az összes sérelmem elkezdtem leírni. Nem hagytam abba. Minden kitódult belőlem.Erre írt a fenti mondatot.

Elég csúnya dolgokat is írtam :)

Pl. hogy sz@@r alak és így sem felesége, sem gyereke, sem családja nem lesz és, hogy a háziállatai fogják a tökeit nyalogatni és hogy megérdemli, egészségére."


Nem beszéltünk 3 napja, de végül is minden levelem felbontotta, amiben leírtam, ami a szívemet nyomta eddig.


Lehet számítani rá, hogy majd még beszélünk vagy sem?


Lehet, hogy Ő ezen a háziállatos dolgon nem röhögte magát szét, de az otthona mint egy állatkert kb. Kutya, ló, nyúl, stb :D



2015. jún. 25. 12:42
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
5%
:D Megenyhül nyugi
2015. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
84%
Csúnya dolgokat írtál neki, de az ember idővel megenyhül. Inkább az önuralmadat kéne fejleszteni, mert az nonszensz, hogy valaki még írásban se legyen képes fékezni az indulatait.
2015. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
Én kiszaladnék a világból egy ilyen hisztis perszóna elől, mint te vagy:-)))
2015. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, barátaim szétröhögték az agyukat ezen a "háziállataid fogják a tökeid nyalogatni, egészségedre, megérdemled" szövegen. :D
2015. jún. 25. 12:52
 5/50 anonim ***** válasza:
62%
+l = hallgassa
2015. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
86%

Olyan dolgokat vetsz a szemére, amit akkor is tudhattál, amikor kapcsolatba kerültetek. Miért választasz olyan embert, akinek az életstílusa nem szimpatikus számodra? Azért, hogy az első konfliktusnál az orra alá dörgölhesd?

Neked sem esne jól, ha olyan dolgokat vágnának a fejedhez gunyorosan, ami számodra fontos.


Az, hogy leírtad a sérelmeidet, rendben van, ahhoz jogod van, mert ha valami rosszul esik, személyedben érint, arról beszélni kell. De ha ezt a másik minősítgetésével, kritizálásával teszed, akkor egy szemernyi információ sem "megy át", csak a kritika, és még jobban elmérgesedik a helyzet.


Egyébként azt azért szeretném megkérdezni, hogy ha X levélben sorolod napokig a sérelmeket, kritikákat, amiről te magad is tudod, hogy "csúnya dolgokat" is írtál, akkor mégis mit vártál ettől? Azt, hogy a karjaidba fog omolni? Ha megoldást kerestél volna, akkor a megoldható közös problémákra fókuszálsz, azt beszéled meg vele. Ez ebben a formában öncélú volt, ki akartad tölteni a dühödet, fájdalmat akartál okozni. Valószínűleg sikerült. Ezzel pedig bárkit el lehet üldözni.

2015. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
87%

Raadasul meg a barataidnak is elmeseltel mindent?


Ugy rugnalak ki, hogy a labad sem erne a foldet!

2015. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
És szerintem jogosan is írtam le. Jó kis tükröt tartottam a pasi elé, kérdés mit fog fel belőle a hü.ye :D
2015. jún. 25. 12:53
 9/50 anonim ***** válasza:
86%

# 5: én a helyedben nem lennék rá büszke, hogy ilyen éretlen barátaim vannak.... ha tényleg a barátaid lennének, akkor finoman felhívnák a figyelmed arra, hogy éppen azt gúnyolod nyilvánosan, akit elvileg szeretsz...

Neked hogy esne, ha visszahallanád, hogy valaki a te életmódodon gúnyolódik a barátai előtt?

2015. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
7. Az a probléma, hogy Vele nem lehet megbeszélni. Tényleg csak akkor tér észhez, ha keményen odaszólsz Neki.
2015. jún. 25. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!