Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illetve hol lehet idősebb nőt "felszedni"?

Figyelt kérdés
lassan 20 éves vagyok és valami okból kifolyólag nagyon vonzódom az idősebb nőkhöz. a probléma az, hogy eddig fiatalabb barátnőim voltak és elegem lett belőlük. Egy érett nőt akarok! A kérdésem, hogy hol vagy hogyan lehetne ismerkedni velük? A helyzet az, hogy nem nézek ki 20 nak és olyan "cuki fajta" srác vagyok.
2010. márc. 7. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öregek otthona?
2010. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző :D LOL :D ez de mekkora:P
2010. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Járj klubozni péntek esténként :) Olyankor érnek rá a dolgozó nénik :)

A hogyan-ról pedig: légy nagyon-nagyon megnyerő, nehogy azt higgye, csak hecceled, amiért udvarolsz neki. Hívd meg italra és bókolj folyamatosan. Ja, ha véletlenül megkérdezed, hogy hány éves, az egyetlen elfogadható reakció rá "Nahát, egyáltalán nem nézel ki annyinak! :D"

2010. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez kb az 55. ilyen típusú kérdés! Használd a keresőt máskor..
2010. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék nem 80 éves mamákra gondoltam hanem 20-30 év körüli nőkre.
2010. márc. 7. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
net -> társkereső vagy más közösségi oldalak.
2010. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én 28 vagyok és nem hinném hogy engem idősek otthonába szedett volna fel akárki is!

amugy net,társkereső oldalak

2010. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!