Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen csekély a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen csekély a nők gondolkozásmódja és az ezzel kapcsolatos igényeik?

Figyelt kérdés

Voltam randizni az elmúlt időben néhány alkalommal, de nagyon kiábrándító volt az összes.


Minden nővel csak értelmetlen dolgokról lehet szinte beszélgetni: "jaj de cuki kutyus", "jaj de szép ruha", "jaj mennyit keresel". Egyikükkel sem voltam magam képes megérteni és mivel külsőre sem vagyok egy Adonisz (mondhatni elég ronda vagyok) ezért még csak egy szex sem jön össze sose.

Ilyen lányokkal én sem akarnék járni mert egy hajszálamban több intellektus van mint bennük összesen, viszont fizikai igényeim nekem is vannak. Sajnos bunkó sem vagyok, sőt hajlamos vagyok igazat is mondani és mindig hoppon maradok.


A nők semmibe veszik az intellektust sőt, határozottan hátránynak érzem, amikor minden buta csodaszép lányokkal rohangál csak azért mert jól néz ki, legalább is ezt hittem sokáig, de most már kezd körvonalazódni bennem, hogy értelmi szinten is mozognak.



#férfi #nő #magány #csekély_értelmi_képesség
2015. aug. 4. 21:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
74%
És te miről próbáltál beszélgetni?
2015. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek abban, hogy a legtöbb nő leszarja az intellektust, ha nem társul hozzá jó kinézet. :)
2015. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

1-es: Életcélokról, álmokról, komplex összetett dolgokról az élettel kapcsolatban. Költők, írók, művészet, történelem, egyéb tudományok és ezek között húzható párhuzamok. Azt sem tudják miről beszélek.


2-es: Valóban nincs összefüggés ilyen téren, csak megjegyeztem, hogy a szép nők szinte mindig 10/10-es fószerrel mozognak akik általában ostobák mint a föld. Legalábbis láttam ebből eleget, hogy mintának minősíthessem.

2015. aug. 4. 21:50
 4/38 anonim ***** válasza:
45%
Ezért írtam, amit írtam. :)
2015. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%
De gondolom egy mondhatni elég ronda, de hihetetlenül intelligens nőt le se szarnál... :D
2015. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
41%
Van egy keserű hírem a számodra, a nők nagy része nem ilyen témákért megy egy randira, szeretnének érdekes dolgokat hallani. A legtöbb ember számára ezek nem tartoznak az érdekes kategóriába.
2015. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
31%
Hát, akkor nem volt szerencséd, nálam ezzel még senkinek nem volt problémája (kivéve, ha nagyon kimerült vagyok).
2015. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom hol és milyen nőknél próbálkozhatsz, mi általában a barátnőkkel is szoktunk komolyabb témáról beszélgetni, ami nem abból áll, hogy "de jó ez a ruci" meg társai. Nyilván ilyen témák is feljönnek, de ha kell akkor ettől összetettebb dolgokról is szívesen beszélgetünk.

Én se szeretem mikor a pasival semmi értelmes dologról nem lehet beszélni, csak az ilyen legáltalánosabb és legelcsépeltebb dolgokról, DE személyes tapasztalatom alapján, mert nekem is volt szerencsém ilyen lánnyal találkozni, akinek minden cuki volt meg rózsaszín, de azok általában olyanok is.. Pasiban dettó. Valahogy lerí róluk komolyan.

Tehát vannak olyan lányok, akik nem veszik semmibe az intellektust, csak jó helyen kell keresgélni.

2015. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

5-ös: Nem. A randipartnereim legjobb indulattal is átlagosak. A szép nők nagyon messzire elkerülnek, de ez nem igazán lep meg mert mint mondtam ronda vagyok és nagyon visszataszító testalkatom van a nők szemében.


Ezeknek is örülnöm kell, mert eszméletlen mennyiségű erőfeszítés ezeket is összehozni. Közvetett kapcsolattartás esetén még szokott lenni egykét használhatónak tűnő társ, de aztán vagy nem hajlandóak velem találkozni, vagy a találkozó minden tökretesz a bennem kialakult képről amit velük kapcsolatban alkottam.

2015. aug. 4. 21:56
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltál már könyvtárban ismerkedni?
2015. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!