Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen csekély a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen csekély a nők gondolkozásmódja és az ezzel kapcsolatos igényeik?

Figyelt kérdés

Voltam randizni az elmúlt időben néhány alkalommal, de nagyon kiábrándító volt az összes.


Minden nővel csak értelmetlen dolgokról lehet szinte beszélgetni: "jaj de cuki kutyus", "jaj de szép ruha", "jaj mennyit keresel". Egyikükkel sem voltam magam képes megérteni és mivel külsőre sem vagyok egy Adonisz (mondhatni elég ronda vagyok) ezért még csak egy szex sem jön össze sose.

Ilyen lányokkal én sem akarnék járni mert egy hajszálamban több intellektus van mint bennük összesen, viszont fizikai igényeim nekem is vannak. Sajnos bunkó sem vagyok, sőt hajlamos vagyok igazat is mondani és mindig hoppon maradok.


A nők semmibe veszik az intellektust sőt, határozottan hátránynak érzem, amikor minden buta csodaszép lányokkal rohangál csak azért mert jól néz ki, legalább is ezt hittem sokáig, de most már kezd körvonalazódni bennem, hogy értelmi szinten is mozognak.



#férfi #nő #magány #csekély_értelmi_képesség
2015. aug. 4. 21:44
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

6-os: Igen, erről beszélek, pont ez a bajom. A világ nagyon érdekes és annyi a megválaszolatlan kérdés, hogy egy életet lehetne ilyen dolgokról beszélgetni. De a nőket semmi sem érdekli, kivéve a szűklátókörű életükben lévő jelentéktelen hülyeségek.


8-as: Mint mondtam ronda férfiként elég limitáltak a lehetőségeim. Egyetemen voltak olyan lányok akik szabályosan kiröhögtek amikor felvettem, hogy csinálhatnánk valamit együtt.


10-es: Vannak még könyvtárak ? Manapság az információ egy gombnyomás. Ráadásul aki oda megy az nem hinném, hogy azért megy, hogy hozzám hasonló ijesztően ronda férfiak rámásszanak. Ami teljesen jogos, megjegyzem. Én sem örülnék neki valami céltevékenység közben zavarnának, pláne ocsmány, ijesztő emberek.

2015. aug. 4. 22:02
 12/38 anonim ***** válasza:
57%
#2: Csupán azt nem értem, miért szavaznak le. Ennyire nehéz magukba nézni és elgondolkodni, hogy ez a sok "hülye" férfi nem mond hülyeséget? Nyilvánvalóan azt tartják szimpatikusnak, akikhez a külső adottságuk alapján is vonzódnának, ezt többször ők maguk is bevallják. Erre meg idejönnek lepontozni. Kíváncsi lennék, rokonszenveznének-e egy olyan sráccal, aki rusnya, de naprakészen tájékozott minden téren. Megválaszolom: NEM! Nem ismernék meg a rusnya srácot, de lepontozzák azt, aki ezt így konkrétan leírja. :D A nő maga egy logikai bukfenc, egy jelképes zsákutca!
2015. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
4%
Nézd Ámítástechnika, én nem itt szerzem meg az önigazolást, tehát engem nem érdekel, hogy ki pontoz lefele, meg felfelé. :) Csak véleményt alkotok tapasztalatok alapján. Akinek ez nem tetszik, az menjen a sóhiatalba és nyaljon sót. Örülök, hogy egyetértünk. :) Az igazság mindig fáj, és legfőképp kerülendő (sok embernél).
2015. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
71%
Olyan helyeken keress értelmes nőket, ahol erre esélyed van. Könyvtárba nem járnak üresfejű libák. Egyébként akármennyire ott van minden egy gombnyomásra, én még mindig jobban szeretem a nyomtatott könyveket olvasni, és ha végzek a család által összegyűjtött több évtized alatt összegyűjtött könyvekkel, gondolkodom rajta, hogy megújítom a könyvtári jegyemet, mert nincs elég polcom mindent megszerezni. :-)
2015. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
56%
Én nem jönnék össze olyannal, aki nem tudja, hogyan kell képezni a Futur II-t. Nem is értem, hogy képzelik a férfiak, hogy nekem elég, ha autókról meg fociról beszélnek, miközben olyan érdekes a német nyelv grammatikája...
2015. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Menj dániába. Éltem ott 2 évet, és azt kell hogy mondjam hogy az ottani lányok kb annyira tapintatosak mint te és első randinál már untatnak az életcéljaikkal és politikai hiszemeikkel.


Amúgy mindegyik ilyen mindenlébenkanál okoskodó egyetemista csaj akik azt hiszik magyarország Náci Németországgá alakult.

2015. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
45%

A te képességeiddel vannak bajok, kérdező, ne a nőknek tegyél szemrehányást azért, mert nem tudod alapból kiszűrni a beszűkült, buta példányokat.


Én akárhány nővel randiztam eddig életemben, egy-két kivétellel mind értelmes volt, és annak az egy-kettőnek az esetében is tudatosan tekintettem csak el az agy hiányától egy-egy orbitálisan kerek fenékre tekintettel.

2015. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

12-es: Ezzel teljesen egyet tudok érteni.


14-es: Nagyon kevés ilyen ember van, mint amit leírtál. És a probléma továbbra is adott: Ha meglátnál nem lennél ennyire pozitív. Alacsony vagyok, ronda, és sovány, mindéhez akkora hasam van mint egy 6 hónapos kismamának.


15-os: Ich spreche sechs Sprachen auf der Grundstufe.


16-os: Politika mondjuk nem érdekel. Pláne nem az ottani. De értem a célzást. A baj az, hogy Dánia elég messze van és bár az ilyen jellegű nézeteimet nem sokan vallják manapság, én szeretek itt élni.

2015. aug. 4. 22:18
 19/38 anonim ***** válasza:
51%
De most érted! Nem is lenne ezzel semmi gond, ha a nők legalább egy minimális hányada tökösen bevallaná, hogy igenis legyen kocsid, legyen lakásod/házad, legyen egy minimális ismeretségi köröd, ahol népszerű vagy, legyél férfias, látszódjon rajtad, hogy adsz magadra, deltás felsőtest sem árt, de minimum legyél elegáns, legyen stílusod, legyen minél magasabb intelligencia-hányadosod, műveltséged stb., mert így jobban tudnának hozzánk, balf#sz férfiakhoz vonzódni. Tényleg semmi bajom ezzel, ha így kiteregetik a nyílt lapokat, sőt, sok esetben még motiválóként is hat sok férfira mint racionális, teljesíthető célkitűzések, hiszen művelődni, kondizni, pénzt keresni, azaz önállóan fejleszteni önmagát bárki tud. A múltban is többször előfordult, hogy hozzászólásban méltattam azokat a lányokat/nőket, akik itt leírták, hogy nekik bizony több minden számít. Sokkal gerincesebbnek vélem őket, mint a "nekem nem számít a külső/egzisztencia/jóképűség/stb." igéket terjesztő képmutató lotyókat... Ezektől a hazugságoktól meg általában kaparom a vakolatot a falról.
2015. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
42%
Felesleges túlragozni a dolgot, én azt mondom, hogy mit sem ér az intelligencia, ha nem tartom szexuálisan vonzónak a férfit és mit sem ér a szexuális vonzalom, ha nem tartom intelligensnek. Érdekes, hogy én konkrétan ilyen agyilag zokni nőkkel nem szoktam találkozni, csak a tévében szoktam egy-két ilyen buta példányt látni. Nem tudom, hogy honnan szeditek ezeket a nőket elő.
2015. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!