Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől nem kívántad többet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől nem kívántad többet a partneredet?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban levő partnerről van szó nem szexpartnerről...:) Köszi a válaszokat meg ha valaki azt is kifejti hogy mennyi idő után és miért történt...
2015. aug. 5. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem létezik (egyik sem) és nem vagyok bolond. Tudod lehet elképzelhetetlen számodra, de egy alacsony, ocsmány férfiként az ember csak álmodik ilyesmiről. Szexpartner, ha fizetnék érte (sokat) esetleg. A másik szinte esélytelen.
2015. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eljegyzés időszakában kezdődött, vagy tán még korábvan. A játékos szexuális életünk egyhangúvá vált, a házasság során sima misszionárius rituálévá silányult.

Ez volt az az időszak, amikor azt kívántam, "bárcsak megjönne már!'

2015. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy az aktust nem kívántam, mert nemi betegséget adott át, amitől méhgyulladásom lett és erősen fájt a méhem, meg a körülötte lévő szervek.

Aztán szakítottunk a hazugságai miatt, úgyhogy nem tudom, a közelében mit éreznék még - a gyógyulásom óta - a haragon kívül.

2015. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem partnerhiba. Rohadt válogatós vagyok. Sok szép lány van, de ebben a halmazban is az, amelyik beindít, nagyon kevés.

Aki nem húz fel a külsejével istenigazából, ott könnyen amortizálódok.

2015. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdett hízni. Elnézegettem...ez már nem is nő, hanem tehén. Hiába intelligens, szexuálisan nem vonzó.
2015. aug. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!