Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a feleségemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a feleségemmel, hogy az anyámnak nincs hatása a döntéseimre, és a saját fejem után megyek?

Figyelt kérdés
Három éve ismerjük egymást,ráírattam a fele lakásom,eladtam érte az autóm,távol költöztünk az anyámtól,mindent ami csak tőlem telik,amit kiejt a száján megpróbálok megadni.Mégis az a mániája,hogy mindenben az anyámra hallgatok.Teszem hozzá,az elejétől nem szívlelik egymást,de akkor nem az lenne a logikus,hogy össze sem jövök vele,nem hogy még egy csomó szaron keresztül is megyek vele?
2015. aug. 5. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Elkapkodtad te ezt egy kicsit úgy érzem.
2015. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz?
2015. aug. 5. 01:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a feleségválasztást.
2015. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz...
2015. aug. 5. 01:06
 5/8 anonim ***** válasza:

"ráírattam a fele lakásom,eladtam érte az autóm,amit kiejt a száján megpróbálok megadni"

Ennyi információból az a sejtésem, hogy ezt a "béta" viselkedésmódot nem igazán tiszteli, szerintem ma már nagy hiba ez a mindent megadok neki amit kiejt a száján típusú attitűd.

Az elvárásoknak mindenben megfelelni nem ébreszt tiszteletet, ma már a párkapcsolatban a játszma oldal annyira felerősödött az egyén(i érdek) előtérbe kerülése miatt - ami egy össztársadalmi folyamat - és sajna ezt is figyelembe kell venni a döntések meghozatalakor. Bár ne így lenne, de sajnos így van és a tendencia erősödik.

2015. aug. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mit tegyek?Mert mikor olyanja van,szerinte így is senkiként kezelem,és nem adok neki semmit,mikor meg elsorolom azt a semmit,én rákiabálok mindent.
2015. aug. 5. 08:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy papucs típus vagy és a végletekig ki fog használni, majd eldob. Se lakás, se nő, se család. Sürgősen keresd meg a férfiasságodat és szedd össze magad.
2015. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán: a feleséged lehúz, hisztizik, kisemmiz, semmi sem jó neki, pedig amit kér, megadod, stb., stb. Mindezt három év alatt. Ezek után van még kérdésed? Nem megértetni kell vele a dolgokat, hanem elmenekülni tőle. Mielőtt a férfiasságod, teljes önbecsülésed, idegrendszered is "odalesz".
2015. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!