Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy bulin kikezdenek a...

Ha egy bulin kikezdenek a feleségemmel, várjam meg, amíg ő szól, hogy zavarja, vagy a saját értékrendem alapján intézzem el a dolgot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit értünk az alatt, hogy kikezdenek vele? Én mindenesetre a helyedben megvárnám, amíg kiderül, hogy ő maga le tudja-e rendezni a dolgot, és ha azt látom, hogy nem igazán, vagy szól, akkor avatkoznék közbe.
2009. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Nehogy már ilyen kis nyámnyila legyél. Én nem vagyok egy macsó (inkább a kis könyvelő sztereotípia illene rám), de az biztos, hogy nagyon rosszul járna, aki ki merne kezdeni az asszonnyal úgy, hogy én is ott vagyok. Annyit nyugodtan megtehetsz, hogy odamész az illetőhöz, és azt mondod neki, hogy "állítsd le magad légyszíves". Ebben minden benne van, de nem durva. Ha ez nem lenne elég, akkor még mindig fordulhasz keményebb eszközökhöz (vagy ha békegalamb vagy, megfoghatod az asszonyt, és elmehettek a buliból).


Csak a játék kedvéért: azért érdemes megnézni azt is, hogy az asszony hogyan kezeli a helyzetet. Érdekes dolgok derülhetnek ki. Lehet, hogy őt nem is zavarja annyira, ha kikezdenek vele? Esetleg mi lehet az oka ennek?

2009. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Te ne szólj közbe. Lehet hogy valamit félreértesz vagy totál alacsonyan van az "ugrási küszöböd" és szépen leégeted magad. nem lehet, hogy egy szimpla beszélgetést te már kikezdésnek látsz? Hagyd, hogy a feleséged elrendezze a dolgokat, leállítsa a másikat. Neked nem kell közbeszólnod. Akkor esetleg lépj közbe, ha a feleséged a segítséged kéri.
2009. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Ha előbb lépek, akkor féltékenynek tartanak, ha nem lépek, akkor besz@rinak.

Az a másik probléma, hogy megjártam már a Bíróságot testi sértés miatt, nem kell a balhé, vizilabdáztam, mázsa felett vagyok és amúgy tényleg galambszívű, ahogy a második válaszoló írta. Bízom a feleségemben, csak a barátaim mindíg oltogatnak.

2009. dec. 21. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben odamennék a feleségemhez,átkarolnám,mosolyognék és kedvesen megkérdezném tőle:Jól érzed magad,drágám? vagy Ne hozzak esetleg valamit?Ha a férfinak van egy kis esze,nem fog tovább flörtölni a feleségeddel.
2009. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged ,bármily hihetetlen sokaknak,önálló gondolkodásra,cselekvésre képes ember.Tehát ha valamit nem tud megoldani,biztos,hogy neked fog elöszőr szólni.

A haverok meg gondolom szimplán féltékenyek,hogy nekik nem olyan jutott nőből,mint neked.

2009. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
33 éves nő vagyok és maximálisan a 15.35 válaszolóval értek egyet női szemmel! Ez tuti bejönne.
2009. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én is 15:35tel értek egyet

18/L

2009. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem gázos a hapi (tapogat vagy valami ilyesmi), csak flörtölget, addig el tudom intézni magam is. Ha nem ért a szép szóból, akkor jönne a férjem. Egyébként nem szeretném ha beleavatkozna.

25 N

2009. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a feleséged vérmérsékletétől függ.

Nálam pl van egy határ, amíg el tudom intézni a dolgokat, és olyankor az agyamra megy, ha a párom azonnal ugrik, h majd ő megoldja. Azt a határt átlépve viszont elvárom, hogy tegyen valamit, de csak szolid, jelzés értékkel.

Neked kell tudni, hogy az asszony milyen :)

2009. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!