Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a páromat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a páromat, de nem tudom elhagyjam e?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon is összepasszolunk,nagy köztünk a szerelem,szeretet. De vele semmit nem lehet megbeszélni. Vagy ordít érte,vagy nem szól semmit,vagy lehord. Nemrég eljutottam arra a pontra,hogy eltávolodom tőle,és vége,mert már nem bírom az ígérgetéseket,az üres bocsánatkéréseket. De olyan nehéz nem reménykedni,mert amúgy meg tényleg nagyon szeretem. Szerintetek adjak neki egy sokadik utolsó esélyt?


23L


2015. aug. 5. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretne megbeszelne veled a dolgokat....
2015. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már most nem tudsz megbeszélni vele semmit később sem fogsz, a leírtak alapján kissé lelki terrorban tart, ordít, lehord mire fel? Fiatal vagy keress egy megértőbb, szeretetre méltóbb társat.
2015. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kommunikáció, empátia,kompromisszum.

Alap dolgok egy párkapcsolatban.

Azt írod vele semmit sem lehet megbeszélni, de nagyon összepasszoltok.

Nem csak a dugásból áll a világ.

Ez így nem lesz hosszúéletű,ez biztos.

Fiatal vagy még,hogy leragadj egy egoista,önző pöts mellett, már ne haragudj.

Tessék elgondolkodni a továbbiakról.

2015. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:( voltam haaonlo helyzetben, én 3 évig bírtam.
2015. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!