Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal akadt ki a barátom?

Figyelt kérdés
4 eve vagyunk együtt. Ő 26 én 27. Most végzett az egyetemmel,és most penzt gyűjt,hogy jövőre Nemetorszagba mehessen ki szerencsét próbálni,és ha bejön a számítása maradna 5 évet,hogy megkeresse sajat hazra a penzt. En viszont itthon megtalaltam almaim állását, igaz hogy nem keresek sokat de nagyon tetszik,igy nem szeretnek külföldre menni. Kiveve ha szulhetnek gyereket,mert alapbol nem vagyok karrierista. Szoval megmondtam a baratomnak,hogy vagy Németország,de akkor csináljon nekem par gyereket es tartson el amig az álmait valositja,vagy maradjunk még itthon és maximum 2-3 évre menjen ki később. O meg kiakadt ezen
2015. aug. 5. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Igen, mert ultimátumot adtál neki. Egy egészséges párkapcsolatban vagy egymás kezét fogjuk és mindenáron, vagy ha nem, akkor nincs is miről beszélni.

Én is kiakadtam volna.

2015. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

:D

Hihetetlenek ezek a kiírt kérdések!

Kérdező, ne aggódj...még nagyon sokan nem fognak veled egyet érteni. Köztük persze én se.

2015. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor csináljon nekem par gyereket es tartson el amig az álmait valositja"

Hát ez kész :DDDD Te ezt komolyan is gondolod?! Nem értem amúgy a kettő között miféle összefüggés van, hogyha csinál neked gyereket + eltart, mehet Isten hírével, ha ezt nem teszi meg akkor meg itt kell maradjon még évekig? Wtf?


Egy biztos, alapvető problémáid vannak azzal kapcsolatban, hogy mi az a párkapcsolat..

2015. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blade Bone ***** válasza:
Én szakítottam volna veled. Gyűjteni menne ki, és re elvárnád hogy eltartson a gyerekekkel együtt akik majd lesznek. Nem azért, de ennek pazarlás szaga van. .. . De az is elég gáz, hogy elvileg szeret a pasid, te vagy az egyik álma, és ő meg külföldre vágyik, nekem ez is már sok!
2015. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez kamu :-)
2015. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" ennek pazarlás szaga van"


Na ezt utálom, a pazarlást. Így igazából felesleges lenne neki az ott töltött munka, mert nem tudna megspórolni.


Kint te nem találsz munkát, hogy addig kimennél vele?

2015. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Szoval megmondtam a baratomnak,hogy vagy Németország,de akkor csináljon nekem par gyereket es tartson el amig az álmait valositja,vagy maradjunk még itthon és maximum 2-3 évre menjen ki később. "


Na ezen a ponton röhögtelek volna ki. Ezt így mégis hogy gondolod?:D

2015. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég csak ennyit mondanod, hogy te nem akarsz Németországba menni és kész.
2015. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!