Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal vagyok féltékeny, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal vagyok féltékeny, ha a barátom más lányoknak adja meg a telefonszámát, igaz, csak baráti célbol?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 15:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
így nehéz megmondani, ehhez jobban kéne ismernünk a barátodat és téged is. :)
2013. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ha nem hívogatják egymást folyton és nem is smseznek, csak tényleg arra kell, ha valami gond akkor el tudják érni egymást, akkor ne légy féltékeny.
2013. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
tobbmint 1éve vagyunk egyutt,nagyon szeretjuk egymást és most egy csaj elkérte tole a telefonszámát,erre én kiakadtam,hogyha énse adom meg,o se adja meg..:( joggal vagy jogtalanul szerintetek?
2013. jún. 8. 15:52
 5/30 anonim ***** válasza:

hol kérte el a számát? meg ki kérte el a számát?


pl. ha az egyik osztálytársa vagy valamelyik haverja, akkor nem lennék féltékeny.


ha elmegy egy buliba, ott megismerkedik vkivel, aki elkéri a számát, akkor nem csak barátkoznak...ez nagy kamu

2013. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
nem buliban...egy csaj látta ot valahol,ráírt facebookon és ott kérte el tole a számát ugy h megkérdezte tole lehetnének-e barátok.
2013. jún. 8. 15:57
 7/30 anonim ***** válasza:

a csaj nem csak barátkozni akar

sztem a pasid sem:D

bocsi

2013. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
amúgy hány évesek vagytok?
2013. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
pont ez jutott az eszembe h nem barátkozni akar a csaj tuti...egyébként 19évesek vagyunk mindketten:)
2013. jún. 8. 16:00
 10/30 anonim ***** válasza:

majd idővel rájössz, hogy ilyenkor a pasi a hibás, aki megadja a számát, nem a csaj, aki elkéri:(

de ahogy nézem, ehhez még pofára kell ess...:(

2013. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!