Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom korábban tudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom korábban tudta egy lányról, h fertőző betegsége (nem komoly, de egy hetes cucc) van, ennek ellenére smárolt vele, velem pedig nem teszi akkor joggal eshet rosszul? Vagy én lennék a hárpia mert egyszer átélte és nem akarja mégegyszer?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 20:46
 1/3 Moszuke ***** válasza:

hát sose volt akadály számomra ilyesmi.

tudod.. betegségben egészségben, mind örökké:P

és ha együtt vagy a pároddal és nem csókolod meg akkor is tök mind1.. elkapod más úton a betegségét.. a lehellete, izzadtsága, elhasznált levegő.. mittomén.. akkor már inkább úgy kapjam el, hogy élvezem:):D

te érzed hogy a srác szeret-e vagy sem.

ember függő a dolog, de lehet hogy párod úgy gondolja inkább nem akarja elkapni a dolgot.


ennek nem kell nagy feneket keríteni.

mondd el neki mi bánt téged és ha lesmárol akkor megnyugodhatsz:D ha megmagyarázza miért nem smárol le akkor is meg nyugszol.

tehát: mondd el neki mi bánt.

ennyi

2011. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de basszus itt inkabb az a kerdes hogy te szereted e ot?! mert amit leirsz az egy rendkivul onzo dolog. Ra akarnad ragasztani a betegseget?! Ha en beteg lennek, mindent megtennek hogy a parom ne kaphassa el! te meg magadra gondolsz, szep...
2011. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a fertozo betegseg alatt mit ertesz? pl megfazas, stb..?

mert akk gaz, ha nem csokol meg :D en a baratomat csokolgatttam akkor is amikor agybol kikelni nem tudott annyira beteg volt,... ott voltam az agyba vele megse kaptam el.... meg amikor en voltam beteg ot sem surun zavarta...egy kis megfazas,natha, nem ol meg senkit...

es am is ..nem scak csok utjan lehet ilyesmit elkapni... vagy kozeledbe se megy? puszi, semmi ? egy szobaba se vagytok? mert az akk meg mar mas dolog lehet sztem ott...es ez csak kifogas..nem lehet?...

mert pl. en ha kozelembe van a baratom ki nem birom,hogy legalabb meg ne oleljem..olyat meg h ez miatt kozelebe se menni... haat... akk inkabb beteg lennek ......

17/L

2011. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!