Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan melegítsem fel?

Figyelt kérdés

Ötleteket, tippeket várok! 3 éve van barátom, és szeretnék vmi izgit, vmi szenvedélyest, vadat, olyan dolgot tenni ami felpezsdítené az életünket. Szeretném, ha újra belém szeretne. Oké szeret engem most is :) De szeretnék ugyanolyan tüzes lángolást mint annak idején 3 éve :$

Lehet ez szexuális dolog is, vagy konyhaművészet... AKÁRMI! Amivel eltudom kápráztatni Őt, mert én nagyon szeretem <3 18/L


2010. márc. 8. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tejszínhabot előszeretettel alkalmazom a barátnőimnél. Kend be magad csokimázzal...az elég vadító. :D
2010. márc. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: Küldj neki egy vadító sms-t(amiben jelzed,vagy sejteted h vmi izgatóval várod otthon)és amikor hazaér te egy nagyon szexi fehérneműbe várd,és teperd le nagyon vadítóan/ vagy pedig érzékien,ami jólesik,vagy aminek tudod h jobban örülne,vagy amitől tudod h jobban felizgulna

2:Adj neki egy érzéki masszázst,majd csinálj neki egy fürdőt és szállj be mellé és kényeztessétek egymást a vízben vagy esetleg a zuhany alatt

3: Vagy egyszerűen kapd le a lakás bármelyik részén,ha épp a konyhában vagytok szerintem elég izgató a konyhapulton csinálni,vagy mégjobb ha körbejárjátok az egész lakást

remélem tudtam adni pár ötletet ami majd beválik,sok sikert :)

2010. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyújts alá! :D


A viccet félre téve, próbálj neki valami olyat főzni, ami tűzbe hozza, ilyen például a chili, köztudott hogy afrozodiákum,mind két nemet egyaránt feltüzeli, és nem csak gasztronómiai értelemben.

Esetleg egyszer várd a szobában őt úgy, hogy meztelen vagy, és rajtad különféle finomságok találhatóak. Csoki vagy valami gyümölcs,marcipán, és a testeden több helyen elosztva. Egy ilyen tálalásnak biztos nem tud ellent mondani, ha így van neki felkínálva a desszert.

Ha hosszabb távon akarod elkápráztatni, akkor iratkozz be titokban egy hastánc tanfolyamra, pár hónap után,már tudsz neki egy előadást adni, amitől tuti be indul, ha nem is tökéletes, de a szándékot biztos értékelni fogja, mert tudja, hogy csak is érte teszed az egészet.


22/F

2010. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Striptííííííííz
2010. jún. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudd meg, hogy milyen ruhadarab hozza lázba. (babydoll, csizma, szatén ruha, harisnya, stb.) Vegyél fel egy olyat és abban próbáld elcsábítani. De lehet kapni erotikus társasjátékokat is, hátha közben beindul a fantáziája.

Esetleg este a szabadban is megpróbálkozhatnátok, vagy valami izgalmas helyen ahol „esetleg rajtakaphatnak” (pláza női mosdója? :) ).

Esetleg erotikus fotózkodás, pózolj neki, hidd el begerjed majd. Legyél kacér és mosolyogj sokat rá hogy érezze mennyire is kívánod.

2010. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!