Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért? Mikor megkérte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért? Mikor megkérte akkor azt mondta ö nem akar szakitani csak el akar gondolkozni.

Figyelt kérdés
Mindenki magyarázz hogy adjam fel. De nem tudom feladni nagyon szeretem ez idö alatt csak még inkább rájöttem hogy mennyire fontos is a számomra. Fêlek elveszitem . Tudom hogy ez a szünet dolog már régen rossz. De érthetö mert én hibáztam. Ezerszer bocsánatott kértem. Megadtam neki a szünetet. Félek a választól! Eddig nem kerestük egymásst ezért is rossz
2015. aug. 6. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szünetet akar az egyenlő a szakítással csak még nem tudja megmondani. Mit csináltál ami idáig vezetett?
2015. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
olyat mondtak nekem ami nem volt igaz ... tudtam hogy nem kell elhinnem mert eleve olyan ember mondta akinek szavát sem lehet hinni. 24 órázott fáradtan jött haza , tudtam hogy fáradt nem akartam még idegesiteni is .. csak hát rosszul esett ugye és egész este nem szóltam hozzá csak pár szót.. nem akartam hogy ez legyen jobban tettem volna ha akkor elmondom neki
2015. aug. 6. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!