Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el újra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el újra, hogy érzései legyenek felém?

Figyelt kérdés

10 évet voltunk együtt, első kapcsolatom volt. Van egy közös gyerekünk is.

2 és fél évvel ezelőtt nagyon tönkrement a kapcsolat, elkövettem pár hibát, aztán elhagytam.


Ő azóta sokszor próbàlta visszacsinálni, de mindig, amikor épp volt valakim.

Januàr óta nincs senkim, gyakorlatilag az utolsó kapcsolatom miatta és a gyerek miatt zártam le, szerettem volna újra kezdeni vele, és ő is hajlott rá.

Aztán mindig visszalépett, hogy bizonytalan, nem megy ez neki, nincsenek meg az érzései.


Nem tudok beletörődni, és nem tudok nyitni senki felé, nem tudok elképzelni màsik kapcsolatot.

Hogyan tudnék elérni nála bármit is?



2015. aug. 7. 09:16
 1/4 anonim válasza:

Attol fugg,milyen hibakat kovettel el?

Oszinte leszek:lehet nem bizik mar benned,vagy csak van valakije mar..Vagy szimplan a gyerek miatt akarta ujrakezdeni,de aztan megijedt ettol az egesztol.

En ugy vagyok vele,hogy ha valami nem megy azt nem kell eroltetni.

Persze neked ez sokkal nehezebb a fent leirtak alapjan.

Talan az segithet ,ha oszinten elmondod neki az erzeseid es megbeszelitek ezt az egeszet.:)

2015. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudja, napi kapcsolatban vagyunk, meg tulajdonképpen elég közeli kapcsolatban.

Elvileg nincs senkije, ha azt nézem, ideje se nagyon lenne, sokat vagyunk együtt. Azt mondta, megszokta az egyedüllétet, üresnek érzi magát, és nem menne neki a kapcsolat. Próbáltam elfogadni, de nem megy, pláne a tudattal, hogy hiábavaló volt eldobni a volt barátom. (Nem őt sírom vissza, mielőtt az jönne le, csak azóta nem tudok senkire úgy tekinteni, hogy bàrmit el tudjak képzelni, nem kelti fel senki a figyelmem. És a gyerek miatt sem merek új kapcsolatba kezdeni, elég volt az a 3 ember a 2 és fél év alatt, mióta nem vagyunk együtt, nem tudok az életembe befogadni egy újat.)

2015. aug. 7. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre várnod kell és a lehető legbarátibbá tenni a kapcsolatotokat. Neki úgy jöhetett le az egész, ha nincs ló, jó a szamár is. Beletapostál a lelkébe, ezen egy férfi is nehezen teszi túl magát. Legyél vele türelmes, volt oka, az érzései változásának.
2015. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első folyamatosan megcsalt.


A második alkoholista és skizofrén volt. Kihúzott 1 hónapra külföldre dolgozni (minden nap vártam hűségesen). Hazajött, 1 hétre rá (pár nappal a születésnapom előtt) szakított velem, mondván esélytelennek tartja, hogy az 1 hónap alatt én nem dugtam senkivel.


A harmadikkal alapból távkapcsolatnak indult. 1 év után sem tudtunk tovább lépni, havi 1x 2-3 nap találkozás. Én a gyerek miatt nem tudtam kimenni, ő nem akart visszaköltözni az országba. Szakítottunk.


Gondold át újra, kit és mi jogon kurwázol le, meg ki taposott bele kinek a lelkébe, aztán takarodj innen, mert rohadtul nem volt köze a válaszodnak a kérdéshez. Fogj kezet a többi lúzer haveroddal itt az oldalon, vagytok egy páran...

(Lehet, én is az vagyok, de mégsem gyűlölködöm és nem általánosítok.)

2015. aug. 9. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!